Derby s Black Angels se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince!

28. 11. 2017

Muži A

1 minuta čtení

Prvoligové derby mezi SKV a Black Angels bylo přeloženo na čtvrtek 7. prosince. Utkání vypukne od 20:30 v Rieger aréně! Dorazte Boys podpořit a pomoci zlomit letošní rekord v domácí návštěvnosti.

Hrát se mělo původně až o víkendu, nakonec se však duel 16. kola 1. ligy mužů uskuteční už příští čtvrtek večer. Sokolové úvodní zápas v Čakovicích vyhráli těsně 5:4, dvěma góly tehdy pomohl Vinohradským k výhře Jan Kapucián, dva body zaznamenal Martin Skřivánek. Naopak do sítě Vinohrad se dvakrát trefil bývalý hráč SKV Jakub Renčín.

Dosavadní rekord v domácí náštěvnosti drží v právě probíhající sezoně duel SKV s Litvínovem, na který dorazilo 150 diváků. Cílem derby tedy bude tento rekord zlomit, a navázat tak na poslední zápasy, které byly divácky úspěšné. V příštích dnech vám budeme přinášet další články o zápasech mužského áčka a přineseme také více informací o důležitém střetnutí s Black Angels.

16. kolo 1. ligy mužů:

Čtvrtek 7. 12., 20:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - Black Angel

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.