Vinohradské ženy předvedou své umění na domácí půdě

17. 1. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

V předvečer Derby Sokolů se na domácí půdě představí rovněž ženské áčko, které bude bojovat o další prvoligové body.

Ráda bych vás tímto pozvala na sobotní utkání vinohradských žen, které budou bojovat o důležité body ve vinohradské aréně, a věřím, že nikomu by se nechtělo hrát před prázdnými tribunami, a proto doufám, že přijdete podpořit dámskou složku, která je stejně jako ta mužská nedílnou součástí SKV.
 
V první polovině sezóny si ženský A tým vedl velmi dobře, ačkoliv byl v první lize nováčkem, podařilo se mu překvapit soupeře svými kvalitami a po 12 zápasech se pohybuje v čele tabulky. Konkrétně na druhém místě za „béčkovým“ týmem Herbadentu a hned ze třetí příčky se na ně lepí „béčkový“ tým Chodova, který má však ještě dva zápasy k dobru.
 
A právě s těmito týmy se utkají ženy v sobotu v hale na Vinohradech, každý bod je pro ně velmi důležitý k úspěšnému zakončení základní části soutěže. Pohrávají si totiž s myšlenkou zahrát si baráž o extraligu, ne-li rovnou i postoupit. K tomu ale potřebují dohrát úspěšně i zbytek sezóny.
 
Výhodou je, že do extraligy nemohou postoupit B týmy stávajících extraligových týmů a tuto podmínku v divizi první ligy žen nesplňují celkem čtyři týmy z jedenácti. Tím pádem adeptů na postup do vyšší soutěže zbývá pouze sedm a v tomto sedmičlenném žebříčku se ženám zalíbilo na první příčce s náskokem sedmi bodů na druhý Litvínov a třetí panterky.
 
Přijďte tedy podpořit vinohradské ženy, které mají potenciál dotáhnout letošní sezónu ke zdárnému konci, a zpestřete si tak sobotní odpoledne.
 

Ženy A v sobotu:

13:00 TJ SKV - Herbadent SJM Praha 11 B (Vinohrady)
16:00 TJ SKV - TJ JM Chodov B (Vinohrady)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.