Poslední domácí představení v tomto roce! Boys vyzvou v derby Black Angels

5. 12. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady čeká předposlední prvoligový duel v tomto kalendářním roce, na domácí půdě se však jedná o letošní derniéru. V ní se svěřenci Michala Pazdery střetnou s Black Angels. Utkání je na programu ve čtvrtek od 20:30 ve vinohradské sokolovně.

Překonáme divácký rekord?

Naše návštěvnost má na podzim vzestupnou tendenci. Na posledních pět domácích zápasů si vždy našlo cestu přes sto diváků. Na derby se soupeřem z Čakovic máme jasný cíl! Překonat letošní rekord. Ten padl v utkání s Litvínovem, na který dorazilo 150 diváků.

Nalákat vás můžeme na atraktivní florbal. Vždyť půjde o střet druhého a třetího týmu 1. ligy. V prvním vzájemném utkání byli úspěšnější Vinohradští, kteří i díky dvěma gólům Jana Kapuciána porazili Black Angels těsně 5:4.

Na koho si v dresu soupeře dát pozor? Určitě na bývalého hráče SKV Jakuba Renčína. Se 40 body vévodí jak kanadskému bodování týmu, tak celé soutěže. S 25 body je na druhém místě týmového bodování Jakub Boček.

V bulletinu sportovní vzory našich hráčů

V tradičním tištěném programu, jenž obdržíte u vstupu, tentokrát nenajdete rozhovor s jedním hráčem. Našich florbalistů jsme se ale zeptali, koho považují za své vzory a koho třeba už od děství sledovali a obdivovali.

Pokud se chcete dozvědět, koho má za sportovní vzor náš kapitán Ondřej Stuchlík, dorazte na zápas a podpořte Boys v jejich posledním domácím snažení v roce 2017. Vaše podpora bude v derby potřeba!

16. kolo 1. ligy mužů:

čtvrtek 7. 12., 20:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - Black Angels 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.