Shrnutí víkendu: Přípravka obsadila na turnaji 2. místo!

4. 12. 2017

Klub

2 minuty čtení

Naše nejmenší naděje se o víkendu zúčastnily dalšího turnaje! Tentokráte zaznamenaly dvě vítězství a jednu porážku, což v konečném výsledku vyústilo v krásné druhé místo!

Kluci z přípravky sbírají své první zkušenosti s florbalem. Ve skupině nejprve porazili jak Bohemku, tak Black Angels. V následném souboji o vítězství prohráli s Unhoští, i tak ale obsadili stříbrnou pozici. „Krásné umístění, teď už se těšíme na další turnaj, který se odehraje 17. prosince na domácí půdě,° zní z trenérského tábora připravky, který vedou Petr Antuš s Martinem Záněm.

Jednu výhru a jednu porážku si připsala Benfika. Béčko nejprve nestačilo na rezervu kladenských Kanonýrů a na její půdě padlo těsně 5:6. V neděli pak Benfika porazila béčko Startu 7:4. B tým tak v polovině sezony zůstává na druhé příčce tabulky s dvoubodovou ztrátou na první Olymp.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
Kanonáři Kladno B - TJ SKV 6:5
Start98 Praha-Kunratice B - TJ SKV 4:7

Dorostenci:
TJ SKV - Viking group TJ Kobylisy 6:8
TJ SKV - Technology Florbal MB Black 2:7

Dorostenky:
TJ SKV - TJ Lokomotiva Rakovník 1:1

Přípravka:
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 11:2
TJ SKV - Black Angels 2010 8:6
TJ SKV - Střelci Unhošť 10:11

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.