ANKETA: Koho považují naši hráči za své vzory?

7. 12. 2017

Klub

3 minuty čtení

Tentokráte jsme vám v tištěném bulletinu na zápas s Black Angels nepřinesli klasický rozhovor s některým z hráčů, nýbrž jsme se rozhodli zeptat se na něco jiného: Ke komu kluci ve sportu vzhlížejí? Kdo je jejich vzorem a proč? Anketu publikujeme i zde na webu.

JAKUB PECHA – Martin Havlát (hokej)
Mým vzorem je hokejový útočník Martin Havlát, kterého jsem viděl hrát poprvé na živo před 17 lety v Ottawě. Byl to velmi technický hráč se skvělou bekhendovou kličkou a velký střelec.

PETR HARTMAN – Martin Havlát (hokej), Roger Federer (tenis), Petr Čech (fotbal)
Když jsem hrál jako malý hokej, tak se mi líbil Martin Havlát. Líbil se mi jeho styl hry a taky jsem si kupoval stejné vybavení, jako měl on (typ helmy, rukavice apod.). S odstupem času mám rád Rogera Federera a Petra Čecha. Jsou to dva sportovci s charakterem, kteří dosáhli na vrchol ve sportu, ale zůstali stále nohama na zemi, a to si na nich cením.

ONDŘEJ STUCHLÍK – LeBron James (basketbal)
Mým sportovním vzorem je LeBron James. A důvod? No je to nejlepší hráč na světě. Je všestranný. Ať hraje na jakékoliv pozici, tak je výborný. Hodně rád mám jeho asistence a líbí se mi, jak dělá svoje spoluhráče lepšími.

MARTIN DEJMAL – Dušan Salfický (hokej)
Měl jsem vždy rád Dušana Salfického. Líbilo se mi na něm, že dokázal dobře chytat, ale zároveň bavit lidi a užívat si každý zápas. Myslím, že to byl jeden z největších showmanů mezi českými sportovci.

PETR BLAŽEJ – Thomas Müller (fotbal)
Mým idolem je Thomas Müller, fotbalista Bayernu Mnichov. Je to velký srdcař a neskutečný bojovník. Do každého zápasu dá všechno, ať už se vyhrává nebo prohrává. Líbí se mi jeho styl. Je to takový zabiják, kanonýr týmu. Nemá techniku jako Ronaldo nebo Neymar, ale kompenzuje to jeho chtíč! A co tak vidím na sociálních sítích, je to fajn chlap a vtipálek. Líbí se mi, že není nějak namyšlený, je prostě pohodář.

JAKUB ZÁŇ – LeBron James (basketbal)
Mám rád LeBrona Jamese, protože je to nejlepší příklad profesionálního sportovce.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.