Poslední zápas v roce 2017 v Rieger aréně! Ladies přivítají Liberec

13. 12. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Po třítýdenní přestávce způsobené světovým šampionátem v Bratislavě se opět rozehraje extraliga žen. Ladies čeká v pátek domácí zápas s Libercem, v neděli pak ženské áčko zamíří na půdu střešovického Tatranu. Páteční duel se uskuteční od 19 hodin ve vinohradské sokolovně.

A půjde o definitivně poslední zápas jednoho z našich A týmů, který se v letošním roce odehraje v domácí Rieger aréně. Ladies přitom půjde o hodně. Liberec má stejný počet bodů jako SKV a oba celky ztrácejí na příčku zaručující účast ve vyřazovací části pouze tři body. První střet obou celků na severu Čech vyhrály domácí hráčky 6:4.

Utkání bude rozehráno v pátek od 19 hodin. Všichni zájemci z řad hráčů, rodičů, trenérů či fanoušků jsou srdečně zváni. U vstupu dostanete tradiční bulletin, ve kterém se tentokráte dozvíte, koho považují naše hráčky za své sportovní vzory. Vstupné na utkání činí 30 korun, permanentkáři a členové klubu jdou zdarma!

Zapomenout ovšem nemůžeme ani na střetnutí ve Střešovicích, které Ladies odehrají hned v neděli. První vzájemné utkání ovládly po nájezdech Vinohrady, když triumfovaly 6:5. Rozhodující nájezd proměnila Lingová. Nedělní duel je na programu od 15:15 ve střešovické Stodole!

13. kolo extraligy žen:

pátek 15. 12., 19:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - Crazy girls FBC Liberec

14. kolo extraligy žen:

neděle 17. 12., 15:15, STODOLA Aréna Střešovice
Únětická 12° Tatran Střešovice - TJ SKV

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.