Shrnutí víkendu: Junioři na domácí půdě udrželi neporazitelnost

12. 12. 2017

Klub

3 minuty čtení

Junioři se o víkendu představili v dobře známém prostředí domácí haly. A ostatním soupeřům nazančili, že odtud se body ve velkém nevozí. Svěřenci Jana Hanáka porazili béčko Tatranu 10:7 a remizovali s Bučis 4:4, čímž se opět vrátili do boje o nejvyšší příčky.

K výhře nad střešovickým béčkem čtyřmi góly pomohl kanonýr Šimon Dušek. Juniorský tým skvěle zvládl poslední třetinu, kterou vyhrál 5:1. S Bučis vedli sokolové už 3:0, ale o svůj náskok přišli a nakonec se museli spokojit s remízou 3:3. V tabulce 2. ligy juniorů se ale Vinohrady posunuly na čtvrtou příčku a na druhé místo ztrácejí pět bodů.

Důležité vítězství zaznamenalo mužské céčko. To sice nejprve nedotáhlo dobře rozjetý zápas proti Hlásné do vítězné konce, ve druhém zápase ovšem zabojovalo a vyhrálo nad Wildcats, které vedl bývalý trenér SKV Marek Střída, těsně 5:4. O vítěznou trefu se pár vteřin před koncem postaral Vojtěch Máca! "V prvním zápase jsme trestuhodně přišli o vedení 3:1. O to více si ale cením, jak kluci přistoupili ke druhému zápasu," ohlédl se za turnajem Gusta Ondrejčík, kouč C týmu.

Poslední zápasy nevyšly elévům. "Naši svěřenci už byli myšlenkami asi někde u vánočního stromečku, což bylo na výsledcích znát. A tak po čtyřech kolech, které jsme úspěšně odmakali ve 2. koši, sestupujeme v kole pátém o koš níž. Zde budeme po Novém roce sbírat zkušensoti s hrou proti jiným týmům než doposud," zhodnotila poslední zápasy elévů v roce 2017 jejich trenérka Lucka Šťastná.

Pěkně si naopak vedly starší žákyně, které vybojoval dvě výhry a jednu remízu, přičemž ve vítězných zápasech pokaždé nasázely soupeři pět branek!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - Hlásná - DDM Praha 10 B 6:9
TJ SKV - FbK Wildcats Praha 5:4

Junioři:
TJ SKV - XPS Network Tatran Střešovice B 10:7
TJ SKV - FC Bučis Team 3:3

Starší žáci:
TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA 0:6
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 2:2
TJ SKV - FC Bučis Team 2:3

Starší žáci B:
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 2:4
TJ SKV - SK Florbal Benešov B 0:6
TJ SKV - Panthers Praha B 2:4

Elévové:
TJ SKV - SK Dvojka Praha 2:6
TJ SKV - FbK Olymp Praha Zeus 1:19
TJ SKV - Start98 Kunratice 4:12

Ženy C:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 0:1
TJ SKV - FC Bučis Team 0:0

Starší žákyně:
TJ SKV - FbŠ Bohemains zelené 5:1
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 3:3
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 5:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.