Shrnutí víkendu: Dorostenky uzavřely rok výhrou!

20. 12. 2017

Klub

2 minuty čtení

Vítězství na závěr roku 2017 si užily dorostenky. Kolín porazily 4:1 a v tabulce se tak posunuly na skvělé druhé místo za první Tigers. Jednou výhrou a jednou porážkou zakončili letošní kalendářní rok kluci z Benfiky.

Benfika v sobotu zajížděla do Zruče nad Sázavou, aby se zde utkala s domácí Kutnou Horou. Těsně před utkáním se při rozcvičce zranil brankář Tomáš Šimek, a tak musela na poslední chvíli do brány posila z áčka Martin Dejmal. I on tak dopomohl k těsné výhře 3:2 nad nepříjemným soupeřem. Nedělní utkání nabídlo souboj prvního s druhým. Olymp se nakonec radoval po nájezdech a zůstal v čele divize B.

Kromě dorostenek ještě bodovalo mužské déčko, které remizovalo s Horoměřicemi 5:5. Ve druhém zápase bohužel nestačilo na Vysočany a i nadále zůstává namočené v boji o záchranu v pražském přeboru. Dorostenci dvakrát prohráli, vyrovnané utkání s Kladnem rozhodla až nevydařená druhá třetina zápasu. Všem týmům se sluší poděkovat za dosavadní reprezentaci SKV a těšíme se na další zápasy v roce 2018.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FBC Kutná Hora vs. TJ SKV 2:3
FbK Olymp Praha vs. TJ SKV 5:4 po sam. náj.

Muži D:
TJ SKV vs. FBC Hamsters Vysočany 3:4
TJ SKV vs. TBC Horoměřice 5:5

Dorostenci:
TJ SKV vs. Kanonýři Kladno 1:3
TJ SKV vs. OpenCamps Tatran Střešovice 2:12

Dorostenky:
TJ SKV vs. FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky 4:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.