Dobře započatá tradice! Druhý Vánočník navštívilo skoro sto SKV nadějí

21. 12. 2017

Klub

2 minuty čtení

I 2. ročník Vánočníku se vydařil. Stejně jako při loňské premiéře byla v akci téměř stovka mladých nadějí SKV, které opět vytvořily 5 týmů a na 2 hřištích si více než 2 hodiny užívaly florbalu a zábavy a mimo něj spoustu vánočních dobrot, jež na podporu věnovali rodiče, za což jim děkujeme.      

Největší účastí se pyšnili elévové a přípravka, kteří dorazili téměř v kompletní sestavě a během turnaje byli hodně vidět i slyšet! „Radost máme ze stále početnější dívčí složky, která měla na letošním Vánočníku rovněž velké zastoupení a dodala celé akci lesk a krásu,“ řekl sportovní ředitel SKV a organizátor příjemné předvánoční akce Vilém Svoboda.

„Zapojili se rovněž mladší a starší žáci a potěšila nás i účast téměř poloviny kádru dorostenců, kteří měli start dobrovolný, ale přesto nezapomněli na svá mladší léta a přišli podpořit své následovníky,“ potěšila Vilase účast členů dorostenecké kategorie. Během turnaje se navíc v akci protočilo hned osm gólmanů, od těch nejmenších začínajících až po zkušenější brankářky a brankáře.

„Moc nás také potěšila návštěva trenéra mužského áčka Michala Pazdery, který si, na rozdíl od svých svěřenců, dokázal ve svém už tak nabitém pracovním programu najít čas a věnoval se většinu turnaje dětem v doplňkové disciplíně - vědomostním kvízu s otázkami s tématikou florbalu a Sokola,“ pochválil Vilas přínos hlavního kouče A týmu.

„Pro náš klub je největší výhrou už samotná účast našich mládežníků nejen na Vánočníku, ale v našem florbalovém oddíle vůbec. Jsme rádi, že se jim u nás líbí a za to patří velké poděkování všem trenérům mládeže a speciální ocenění si tak určitě nejvíce zaslouží právě oni - takže díky Lucko, Petře, Zánisko, Jirko, Kubo, Mikšo, Rosáku, Sigi, Ríšo, Hanys, Marťas, Péťo, Týnko, Aneťáku, Blážo, Botasko a Bolo!“ ocenil jmenovitě všechny trenéry, kteří odvádějí v klubu poctivou práci.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.