První domácí zápas v novém roce! Boys se utkají s lídrem tabulky

5. 1. 2018

Muži A

3 minuty čtení

Sokoly čeká hned v prvním ligovém utkání v roce 2018 těžká zkouška. V neděli 7. ledna se od 16 hodin utkají na domácí půdě s havířovským Torpedem. Soupeř se nyní nachází na první příčce prvoligové tabulky. Přijďte SKV v důležitém boji podpořit přímo do hlediště!

Souboj s lídrem

Klub s bohatou historií se v posledních letech pohyboval v nižších soutěžích. Letos však hlásí návrat do elitních pater a zatím se mu nedaří špatně. Aktuálně se nachází na vedoucí pozici 1. ligy. Druhý MVIL ztrácí na Havířov čtyři body.

Tým mimo jiné táhne legenda českého florbalu Pavel Kožušník. Čtyřicetiletý bývalý reprezentant v dosavadní části sezony nasbíral 17 kanadských bodů. Lídrem bodování havířovského Torpeda je suverénně Vojtěch Mžyk, který má na kontě 41 bodů.

Sokolové chtějí zabrat a navázat na poslední domácí vítězství, kdy v listopadu přetlačili Pelhřimov 8:7. Výhra by totiž Vinohradským pomohla dotáhnout se na čelo tabulky. SKV ztrácí na lídra ze třetí příčky šest bodů.

Setkání rodičů členů s vedením klubu

Při příležitosti úvodního utkání nového kalendářního roku zve náš klub k návštěvě naší haly také všechny rodiče členů z mládežnických kategorií. Nový rok 2018 přinese našemu klubu a jeho členům spoustu nových zážitků a výzev.

I proto jsme se tradiční setkání s vedením klubu tentokrát rozhodli pojmout jako novoroční. Budeme při něm chtít nejen nastínit rodičům to, co náš klub a jeho členy v událostmi nabitém roce 2018 čeká, ale také poděkovat za podporu a přízeň v roce uplynulém.

V bulletinu rozhovor s Dominikem Záněm!

V tradičním tištěném bulletinu tentokrát najdete rozhovor s mladým obráncem Dominikem Záněm. Dominik se propracoval do kádru áčka už v juniorském věku a od té doby se z něj stal stálý člen základní sestavy.

„Po třech letech v A týmu jsem si na dospělý florbal zvykl, ale určitě je ještě spousta věcí, které se musím naučit a zlepšit," uvádí Dominik v rozhovoru, který si budete moci přečíst, pokud do Rieger arény dorazíte.

Střetnutí začíná v neděli v 16 hodin. Všechny hráče, rodiče, příznivce a fanoušky SKV na utkání srdečně zveme! Vstupné činí 30 korun, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma! SKV = Společně K Vítězství!

18. kolo 1. ligy mužů:

neděle 7. 1. od 16:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV vs. Florbal Pegres Havířov
Vstupné: 30 Kč, členové SKV a držitelé permanentek vstup zdarma 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.