Třetí ročník SKVělého dne za námi!

19. 6. 2012

Klub

2 minuty čtení

V sobotu 16. 6. se uskutečnil již třetí ročník SKVělého dne. A byl to ročník opravdu povedený.

Rekordní účast 92 hráčů, 9 brankařů a nepočítaně organizátorů, způsobila, že se poprvé hrálo na dvou hřištích. Nejprve se hráči rozdělili do osmi smíšených týmů a rozlosovali se do dvou skupin. Vítěze SKVělého dne pak určily boje v play off.

Na třetím místě skončil tým pod názvem Toustíci, druzí Lilci a vítězství vybojoval tým Obr a 9 trpaslíků (i když těch trpaslíků bylo vlastně 10). Tímto vítězstvím se potvrdilo, jak je dobré míti Jirku Krůška, protože tomu se podařil neuvěřitelný hattrick ve tříleté historii.

Všichni účastnici si během celého dne pochutnávali na tradičně donesených dobrůtkách a na závěr dne, který odstartoval oslavu patnácti let od založení klubu, jsme si dali první dárek k narozeninám ve formě nových stránek. Od 18:00 pak začal v restauraci U Vodárny SKVělý večer, na kterém byl zveřejněn dárek číslo dvě – nové logo.

Vítězný tým: Krejčík Filip, Klicman Miroslav, Zelený Ondřej, Krůšek Jiří, Häusl Michal, Antuš Petr, Cimoradský Hynek, Kuhnová Eliška, Sladkovská Barbora, Pecha Jakub, Doubek Pavel.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.