Béčko si stále drží svoji neporazitelnost

21. 1. 2013

Klub

3 minuty čtení

Béčko se stále veze na vítězné vlně. O kousek unikli sestupu do nižšího koše mladší žáci.

Béčkaři se v sobotu brzy ráno vydali do Benátek nad Jizerou, aby sehráli své další dva ligové zápasy. Jejich soupeři byli rezervní tým Tatranu a Hlásné. Prvně jmenovaného soka béčko rozdrtilo vysoko 11:5 a Hlásnou porazilo 7:3. Neporazitelnost béčka se tedy rozšířila o další dva zápasy a zatím zůstává na čísle 16. Na druhé Benátky mají už dostatečný náskok 13 bodů, přičemž Benátky mají ještě dva zápasy k dobru.
 
Do Berouna ke svému jedinému zápasu jeli naši déčkaři. Déčko se v této sezoně pohybuje ve druhé polovině tabulky a v sobotu je čekal zápas s Vokurkami. Soupeř zápas zvládl lépe a porazil naše déčko 4:6. Mladší žáky čekaly v sobotu zápasy v Králově Dvoře. Body se jím ale získat nepodařilo. Oba dva své zápasy prohráli rozdílem jedné branky, proti Athletics 4:5 a proti domácímu Královu Dvoru 2:3. V závěrečném utkání o udržení však zvítězili a o vlásek tak unikli sestupu do nižšího koše.
 
V neděli měly svoje zápasy na programu dorostenky. Ve sportovní hale na Děkance porazily Rudnou 4:2 a podlehly Sokolu Nové Strašecí 3:6. „Těžko ale říct jak by to dopadlo, kdybychom měly aspoň dvě celé lajny jako soupeř, protože nás bylo jen osm,“ dodala svůj komentář ke druhému zápasu trenérka dorostenek Tereza Komorousová. Přesto byly dorostenky za získané tři body rády. Závěrem je třeba dodat, že za SKV poprvé nastoupily nové hráčky Kateřina Bůžková a Hanka Vrbatová a odbyly si tak svou florbalovou premiéru.
 

Víkendové výsledky:

Muži B:
TJ SKV – Tatran B 11:5
TJ SKV – Hlásná B 7:3
 
Muži D:
TJ SKV – FBK Vokurky 4:6
 
Mladší žáci B:
TJ SKV – Athletics Praha 4:5
TJ SKV – T.B.C Králův Dvůr 2:3 
 
Dorostenky:
TJ SKV – Sokol Rudná 4:2
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 3:6
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.