Ladies čeká střet s trojnásobnými mistryněmi

4. 1. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Těžký rozjezd roku neočekává pouze mužský A tým, ale také ten ženský. Ladies totiž na domácí půdě vyzvou trojnásobného šampiona České republiky 1. SC Vítkovice. Tým plný reprezentantek se v Rieger aréně představí v sobotu od 17:30. 

Tým plný reprezentantek

Do sokolovny přijede trojnásobný mistr České republiky a aktuálně třetí tým extraligové tabulky, který má nejlepší defenzivu v soutěži a druhý nejlepší útok. Na první Tigers Ostravanky ztrácí tři body.

V jeho kádru působí řada českých nebo slovenských reprezentantek, namátkou můžeme zmínit brankářku Nikolu Příleskou, obránkyni Hanu Koníčkovou, útočnici Romanu Kieckovou nebo tahounku slovenského národního týmu Denisu Ferenčíkovou.

Tým bodově nejvíce táhne další slovenská reprezentantka Michaela Šponiarová. Ve 14 zápasech posbírala 31 bodů. Jen o dva body méně má Veronika Enenkelová, která rovněž reprezentovala český tým na nedávném mistrovství světa žen.

V bulletinu rozhovor s Radkou Kylarovou

V tištěném bulletinu, který obdržíte u vstupu, si můžete přečíst rozhovor s letní posilou SKV Radkou Kylarovou. Jak si zvykla na nový tým? A jaké to je pro ni hrát proti své sestře, která obléká dres konkureční Olomouce?

„Hrát proti sobě je zážitek jak pro nás, tak i pro celou rodinu. Celou sezonu se na ty dva zápasy těším, až si to rozdáme na hřišti. K hecování ani nedochází, zato se ale vždy o něco vsadíme,“ usmívá se mladá útočnice.

Dorazte Ladies v prvním extraligovém boji v roce 2018 podpořit! Vstupné činí 30 korun, permanentkáři a členové klubu jdou zdarma.

15. kolo extraligy žen:

sobota 6. 1. od 17:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV vs. 1. SC Vítkovice
Vstupné: 30 Kč, členové SKV a držitelé permanentek vstup zdarma

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.