Bylo vypsáno školení pro nové zájemce o práci rozhodčího

2. 1. 2018

Klub

2 minuty čtení

V systému FIS bylo dodatečně vypsáno školení rozhodčích licence N, které je určeno pro nové zájemce, kteří mají zájem řídit utkání Českého florbalu.

Školení je určeno pro nové rozhodčí, kteří se chtějí připojit do týmu rozhodčích regionu Prahy a Středočeského kraje. Pokud máte ve svém okolí nějakého potenciálního zájemce o licenci rozhodčího, informujte ho o této unikátní možnosti vyškolení pro zbytek letošní sezony. Školení neslouží ke splnění povinnosti oddílů, ale pro vyškolení nových aktivních rozhodčích.

Místo a čas konání: 30.1.2018 - /17:00 – 21:00/ zasedací místnost sídla ČF - přízemí budovy Lomnického 1705/5 140 00 Praha 4

Náhled akce na webu v kalendáři akcí: https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu//informacni-deska/kalendar-akci/detail/3833

Rozhodčí budou testování z platných pravidel florbalu (aktuální edice pravidel je platná do konce letošní sezony).

Přihlášení na školení provede klubový sekretář nebo zájemce sám ze svého přístupu do FISu. S přihlášením vám může samozřejmě také pomoci či zodpovědět jakýkoliv dotaz Pavel Doubek na emailové adrese doubek@ceskyflorbal.cz.

Vyškolit se může zájemce starší 15-ti let. Nebo 14-tiletý, kterému bude v brzké době 15 roků. Rozhodčí Českého florbalu, který řídí utkání, musí být starší 15 let.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.