Víkendové menu: Do hry se zapojí oba B týmy

3. 1. 2018

Klub

2 minuty čtení

První hrací víkend v novém roce 2018 se do bojů o další ligové body pustí obě béčka. Muži v sobotu vyzvou na domácí půdě Benešov a v neděli se střetnou s Texasem. Ženskou Benfiku čeká v sobotu cesta na Kladno.

Svěřenci Viktora Vondry budou usilovat o dotáhnutí se na čelo tabulky divize. Na první Olymp ztrácejí ze druhého místa pouze tři body. Přijďte tedy Benfiku v domácích zápasech podpořit. V sobotu po jejich utkání následuje extraligová podívaná s Vítkovicemi, v neděli zase souboj mužů s Havířovem.

V sobotu se v přetlakové hale na Kladně představí ženské béčko. Tým Petra Jirgese je aktuálně na třetí příčce 2. ligy, přičemž na vedoucí Start ztrácí osm bodů. Ovšem oproti soupeřkám z Kunratic má Sokol dva zápasy k dobru. Soupeřkami béčka budou hráčky Panthers B a Nového Strašecího.

Své zápasy odehraje v neděli přípravka. Náš nejmladší tým se představí od 9 a od 11 hodin na Zahradním Městě. Všem našim celkům držíme palce!

SOBOTA:

Muži B:
14:00 TJ SKV - SK Florbal Benešov (Vinohrady)

Ženy B:
12:30 TJ SKV - Panthers Praha B (Přetlaková SH Kladno)
15:30 TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí (Přetlaková SH Kladno)

NEDĚLE: 

Muži B:
12:30 TJ SKV - FBC Texas (Vinohrady)

Přípravka:
9:00 TJ SKV -  Start98 Praha-Kunratice Yellow (VOŠSP Zahradní Město)
11:00 TJ SKV - FBC STŘELCI UNHOŠŤ (VOŠSP Zahradní Město)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.