Shrnutí víkendu: Céčko zaznamenalo důležité vítězství!

15. 1. 2018

Klub

2 minuty čtení

Céčko vybojovalo ze dvou víkendových zápasů tři důležité body a v tabulce nejvyšší regionální ligy se posunulo na sedmou příčku. Bohužel na C tým nenavázaly ani déčko a ani juniorky.

Proti Prague Tigers B to ovšem bylo ze strany céčka velké drama. Ještě osm minut před koncem soupeř vedl o dvě branky. Pak se ale rozstřílel Jakub Pecha a i díky jeho hattrick SKV nakonec porazilo Tigers 8:5.

Ve druhém zápase se proti Vinohradským postavil velmi silný soupeř - Future, který měl ve svém středu i taková jména jako bratři Rynešové nebo Marek Soukup. Hoši na tohoto soupeře nestačili a padli 8:15. Zisk tří bodů je i tak katapultoval na sedmé místo regionální ligy. Za 14 dní se céčko utká s Falconem a s Ovocnými Bázemi.

V sobotu se na domácím hřišti představily juniorky. Proti Plamenu Chodov prohrávaly v prvním zápase už 0:3, pak se ale rozstřílelo duo Karolína Jandová - Eliška Vykoukalová a holky otočily skóre na 5:3 ve svůj prospěch. Bohužel ale závěrečná část Sokolu nevyšla. Tři inkasované branky nakonec znamenaly smolnou porážku.

Dvě těsné porážky 2:3 si o víkendu připsalo déčko. Jednu výhru nad Bohemkou a dvě porážky zaznamenaly starší žákyně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - Prague Tigers B 8:5
TJ SKV - SSK Future Barrandov 8:15

Muži D:
TJ SKV - IBK Svatý hole Kladno B 2:3
TJ SKV - FbK Buldoci GOP Radotín 2:3

Juniorky:
TJ SKV - TJ Plamen Chodov 5:6
TJ SKV - SK Florbal Benešov 2:9

Starší žákyně:
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 4:0
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 2:7
TJ SKV -  FBŠ SLAVIA Plzeň 2:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.