Do Rieger arény zavítají osminásobné mistryně

19. 1. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Ladies čeká v sobotu náročné utkání. Do vinohradské sokolovny totiž zavítají osminásobné mistryně Česka z Tigers. Duel je na programu od 19 hodin. Přijďte Vinohrady podpořit přímo do hlediště Rieger arény!

Střet s lídrem tabulky

Éra názvu Herbadent je pryč. Celek z Jižního Města se v létě vrátil k pojmenování Tigers. Úspěchy vydobyté v minulosti mu ovšem zůstaly – osm mistrovských titulů, dvě druhá místa, šest triumfů na Czech Open a devět vítězství v domácím poháru.

Aktuálně Tigers rovněž vévodí extraligové tabulce s tříbodovým náskokem na druhé Vítkovice. Současně se mohou pyšnit nejlepší ofenzivní silou v soutěži. První vzájemný střet dopadl pro Ladies špatně. Na hřišti sobotního soupeře prohrály vysoko 0:17.

Rozhovor s finskou posilou

V tradiční tištěném bulletinu, který dostanete u vstupu, najdete rozhovor s posilou z Finska! V lednu začala vinohradský dres oblékat Alma Rinta-Pollari. Nyní bude až do konce února, kdy se vrací zpátky do Finska, nastupovat za áčko a béčko.

„Jsem moc ráda, že mě SKV takhle vřele přijalo. Češi a Finové jsou si vlastně dost podobní: na začátku jsou trošku stydliví, ale když je poznáte blíže, jsou velice přívětiví a otevření," uvedla Alma, která teď studuje na Karlově univerzitě literaturu. 

17. kolo extraligy žen:

sobota 19:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - Ivanti Tigers FK Jižní Město

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.