Boys vyhlížejí venkovní dvojzápas

17. 1. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Mužské áčko o víkendu sehraje dva důležité zápasy. Nejprve v sobotu se v rámci 20. kola vydá na půdu Litvínova, v neděli pak ve Svitavách v rámci dohrávky 17. kola změří síly s domácím FbK.

O posledním víkendu měli svěřenci kouče Michala Pazdery volno. Tentokráte ale odehrají hned dvojnásobnou porci zápasů. V sobotu od 20 hodin se utkají s desátým Litvínovem. První vzájemné střetnutí v této sezoně zvládli sokolové solidně, když Bivoj porazili vysoko 10:3. Kanadskému bodování Litvínova vévodí se 34 body matador Daniel Hulič.

V nedělním duelu se pak Vinohradští poperou o body se Svitavami, které se aktuálně nacházejí na poslední příčce prvoligové tabulky. I se svitavským FbK zvládl Sokol domácí utkání. V něm zvítězil přesvědčivě 8:1. Nejproduktivnějším hráčem Svitav je Ondřej Pakosta s 23 body.

Na zápasy se chystá také v pořadí druhý muž kanadského bodování SKV Petr Hartman. S jakým cílem tedy jdou Boys do nadcházejícího víkendu? „Cílem je jednoznačně zisk šesti bodů, které jsou pro nás velmi důležité, jestli chceme postoupit do play off,“ připomněl ošemetnou situaci v tabulce útočník, jenž zatím v dosavadním průběhu sezony nasbíral 26 bodů. První Martin Skřivánek má ještě o bod víc.

Sokolové se po několika zaváháních propadli na sedmou příčku a o účast ve vyřazovací části ještě budou muset zabojovat. „Zápasy to nebudou lehké, hlavně ten sobotní v Litvínově. Pokud začneme od začátku plnit základní stanovené pokyny a přidáme k tomu vysoké tempo hry, věřím, že oba zápasy zvládneme, což by nás mohlo nakopnout k zisku více bodů před blížícím se play off,“ věří Hartman.

20. kolo 1. ligy mužů:

sobota 20:00, SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)

Dohrávka 17. kola 1. ligy mužů:

neděle 17:00, FbK TJ Svitavy - TJ SKV (SH Na Střelnici Svitavy)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.