Shrnutí víkendu: Ženským týmům se dařilo, přípravka má třetí místo!

23. 1. 2018

Klub

3 minuty čtení

Tři ze čtyř zápasů dokázaly ženské rezervní týmy SKV o víkendu vyhrát. Béčko zůstalo na domácí půdě stoprocentní. Třetí místo na svém turnaji obsadila srdnatě bojující přípravka.

Ženské béčko mělo na programu dvě pražská derby. V tom prvním nejprve svěřenkyně Petra Jirgese po pěkném výkonu zdolaly béčko Bohemky 5:3. Ve druhém duelu pak přišla naprostá dominance - ženská Benfika porazila rezervu Sparty vysoko 12:1. Hattrick v utkání zaznamenaly Barbora Vavřinová a Monika Petřeková. Po zisku šesti bodů je béčko pořád na třetí pozici 2. ligy. Solidně si o víkendu vedlo také ženské céčko, které ze dvou zápasů vybojovalo čtyři body a drží se rovněž na třetí příčce 3. ligy.

To mužská Benfika bez porážky nezůstala. V sobotu si sice pohodlně poradila s béčkem Black Angels 6:1, ale v neděli nestačila na Florbalovou akademii z Mladé Boleslavi a padla 5:8. V sobotu se pěkným výkonem prezentoval téměř neprůstřelný Jakub Záhora, v útoku se pak předvedli čtyřbodový Michal Vlk a tříbodový Jakub Pecha. Podobnou podívanou však Benfika v neděli nezopakovala a na hřišti Středočechů prohrála. V tabulce divize je na třetím místě.

Přípravka v neděli vyrazila do haly ZŠ Campanus. „Jako první jsme se postavili proti FbŠ. Utkání mělo rychlý spád a góly padaly do obou branek. Šťastnější byl nakonec soupeř. Druhým týmem byla Sparta. Nezalekli jsme se početné skupiny rodičovských fans soupeře a z utkání jsme odešli vítězně! Třetím celkem byla SK Dvojka. Neponechali jsme nic náhodě, makali naplno a vyhráli i tento zápas. Na turnaji jsme tak získali super třetí místo. Děkujeme rodičům za podporu a slušné fandění!“ zhodnotil turnaj trenérský tým přípravky ve složení Lucka Šťastná a Petr Antuš.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
Black Angels B - TJ SKV 1:6
Florbalová akademie MB "A" - TJ SKV 8:5

Ženy B:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 5:3
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha B 12:1

Ženy C:
TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 2:2
TJ SKV - Tatran Střešovice B 5:1

Dorostenky:
TJ SKV - FbC Plzeň 2:3

Přípravka:
TJ SKV - FbŠ Bohemians 7:8
TJ SKV - Sparta Praha 3:1
TJ SKV - SK Dvojka 7:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.