Rieger aréna zažila letošní nejvyšší návštěvu

24. 1. 2013

Muži A

2 minuty čtení

SKV o víkendu dosáhlo velkého úspěchu. Prvoligový duel s Pardubicemi navštívilo 305 diváků a návštěva tak překonala všechna souběžně hraná extraligová utkání.

Na zápas Tatranu s Future přišlo do Střešovic 209 lidí. Na Děkanku, kam museli Chodovští přesunout vzhledem k poruše vodovodního potrubí svůj extraligový duel s Bohemians, dokonce o 61 lidí méně. Triumf mohou slavit Vinohrady, jejichž zápas s Pardubicemi zhlédly tři stovky diváků.

SKV si tak nejen zaručilo finanční odměnu, ale zároveň dokázalo, že když se organizátoři a činovníci klubu postarají o dobrou propagaci zápasu a vyšperkují  jeho doprovodný program, dá se přilákat i větší počet lidí.

Rieger aréna byla opravdu slušně zaplněná. Diváci se mohli bavit svižným florbalem, viděli přátelský duel malých sokolíků, slyšeli rozhovor přibližující projekt "Střílejte na vozíčkáře" nebo zhlédli vyhlašování týmové soutěže o florbalové míčky.

Posun vpřed v návštěvnosti zápasů SKV je zřejmý. Letos to byla už třetí návštěva, která přesáhla hranici dvou set. Teď si ještě na hřišti vybojovat slušnou pozici pro play off, aby se sokolovna mohla naplnit ještě vícekrát. První příležitost se nabízí již tuto neděli od 17 hodin opět na domácí půdě!

 
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.