Shrnutí víkendu: Starší žákyně dvakrát vyhrály

30. 1. 2018

Klub

2 minuty čtení

Vydařený turnaj za sebou mají starší žákyně. Ze tří pokusů odešly dvakrát ze zápasu jako vítězky. Důležité dva body do tabulky regionální ligy si připsalo mužské céčko, které ovšem jistě pomýšlelo na víc.

Céčko se v úvodním utkání v sobotu ráno střetlo na Děkance s Ovocnými Bázemi. V prvním vzájemném duelu museli Vinohradští otáčet skóre z 3:6 na 7:6, což se nakonec na Vinohradech podařilo. Nyní to byli sokolové, kteří brzo vedli 2:0 a souepř dotahoval. Jenže po několika zaváháních v obraně se začalo SKV trápit a v průběhu třetí části prohrávalo už 3:5. Závěrečná snižující branka Michala Zitka už přinesla pouze snížení.

Ve druhém zápase tak sokolové bojovali o nápravu ranního výsledku. To se z počátku dařilo. SKV vedlo 1:0, 2:1 a 3:2, bohužel pár minut před koncem ale inkasovalo smolnou branku. Duel tak dospěl až k samostatným nájezdům. Brankář Kuba Záhora zneškodnil všechny tři pokusy soupeře a vítěznou trefu tak mohl obstarat úspěšný exekutor Richard Klíma. Céčko porazilo Falcon 4:3 po nájezdech a nadále má svou situaci v regionální lize ve svých rukou.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - FKÚ Ovocné Báze 4:5
TJ SKV - Floorball Club Falcon 4:3 po sam. náj.

Starší žáci A:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 2005 2:3
TJ SKV - FBC Kutná Hora 5:2
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha Barr 5:2 

Starší žáci B:
TJ SKV - Florbal Jesenice 0:1
TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice 2:2

Starší žákyně:
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 4:1
TJ SKV - Panthers Praha 0:4
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň 5:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.