Víkendové menu: Boys se představí na Kladně, 3 týmy budou hrát v Rieger aréně

2. 2. 2018

Klub

2 minuty čtení

Těžká zkouška čeká mužský A tým. Boys v sobotu od 19 hodin poměří síly s kladenskými Kanonýry na jejich půdě. V Rieger aréně bude v sobotu i v neděli perný program. Nejprve se zde představí dorostenky a mužská Benfika, v neděli pak ženské céčko.

Boys vyrazí v sobotu večer na Kladno. Bývalý superligový tým se nachází na šesté příčce 1. ligy pouze o bod za Vinohrady. První vzájemný duel v letošní sezoně ovládli Kanonýři, kteří si z Riegerových sadů odvezli tři body po výsledku 7:4.

V sobotu se na domácí půdě představí dorostenky, které kromě dvou zápasů sehrají ještě dohrávku minulého kola. Dorostenky v sokolovně vystřídají kluci z mužské Benfiky. Svěřenci Viktora Vondry vyzvou rezervu Bohemians. Klokani se nacházejí na poslední příčce divize, naopak sokolové ztrácejí na druhé místo tři body.

Nedělní den v Rieger aréně bude patřit ženskému céčku. C tým sehraje dva zápasy, nejprve ráno od 10:30 s Kobylisy a od 13:40 s Kutnou Horou. Všem vinohradským celkům držíme palce a přijďte některý z našich týmů podpořit přímo do hlediště!

SOBOTA:

Muži A:
19:00 Kanonýři Kladno - TJ SKV (SH BIOS Kladno)

Muži B:
17:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Vinohrady)

Dorostenky:
12:00 TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky (Vinohrady)
14:00 TJ SKV - Tigers FK Jižní Město B (Vinohrady)

NEDĚLE: 

Ženy B:
10:30 TJ SKV - FbK Wildcats Praha (Slavia VŠ Plzeň)
15:00 TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň B (Slavia VŠ Plzeň) 

Ženy C:
9:00 TJ SKV - Viking TJ Kobylisy (Vinohrady)
13:40 TJ SKV - FBC Kutná Hora (Vinohrady)

Mladší žáci:
10:20 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha Yellow (X3M Arena Barrandov)
11:40 TJ SKV - zucastnice.cz Tatran Střešovice (X3M Arena Barrandov)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.