Základní část první ligy se dostává do finiše, SKV přivítá Žďár

24. 1. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady vyzvou v rámci 18. kola první ligy mužů na domácí půdě Žďár nad Sázavou. V cestě za účastí v play off by měly předposledním tým tabulky porazit.

Vinohradští ani proti Pardubicím nezlomili nepříznivou sérii a připsali si již pátou porážku za sebou. Sérii je nutno utnout právě teď. Proti Sokolu se postaví předposlední tým tabulky, který letos slavil pouze tři vítězství a na desátý Havlíčkův Brod ztrácí hroši propastných 12 bodů. S jistotou již můžeme tvrdit, že Žďárští se boji o záchranu nevyhnou.

Vinohrady trápí od prosince rozsáhlejší marodka, která jim značně komplikuje situaci. Navíc, tři nepovedená venkovní utkání v řadě značně nahlodala sebevědomí hráčů, kteří však nyní mají nemalou šanci a touhu konečně prolomit sérii těchto neúspěchů a připsat si na své konto tolik důležité body.

SKV po poslední porážce spadlo na osmou příčku, tedy poslední postupové místo do play off, a devátý Hattrick na něj ztrácí pouhý bod. Situace tedy není úplně kritická, ale rovněž ne ideální. Přijďte tedy v neděli od 17 hodin na pražské Vinohrady a podpořte sokoly v jejich boji o vylepšení stávající situace.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.