Ladies v předvečer klubových oslav přivítají Panthers

6. 2. 2018

Ženy A

3 minuty čtení

Ženský A tým vyhlíží derby. Vinohrady se totiž v sobotu od 19:30 utkají na domácí půdě s Panthers Praha. Přijďte Ladies podpořit přímo do hlediště Rieger arény!

Střetnou se bývalí soupeři z baráže

Na konci sezony 2014/15 se oba týmy střetly v baráži o účast v extralize. Panterky sice vyhrály úvodní zápas, následné tři však ovládly Ladies a po zásluze se radovaly ze setrvání v  elitní soutěži. Hráčky Panthers měly další pokus na postup hned v následující sezoně a ten už využily. Od té doby tedy nastupují v extralize a staly se pravidelným soupeřem SKV.

V jejich týmu upozorníme zejména na Veroniku Zittovou - českou reprezentantku a bývalou hráčku Elite a Bohemians. Zittová s 26 body suverénně vládne týmové produktivitě panterek, jinak šestého týmu extraligy. Speciální bude zápas pro naší útočnici Radku Kylarovou, která ještě v loňské sezoně v dresu Panthers působila. 

Rozhovor s Bárou Šádkovou

V tištěném bulletin, který obdržíte u vstupu, tentokrát najdete rozhovor s Bárou Šádkovou, která v našem klubu působí už pět let. V interview Bára uvedla výčet klubů, za který v minulosti hrála, zhodnotila, jak se Ladies za pět let v extralize posunuly a také odhadla šance Vinohrad v letošní sezoně.

„Podle mého názoru ale Ladies udělaly velký pokrok. Kvalita ostatních týmů se pořád zvedá a na hráčky jsou kladeny stále větší nároky. Je pravda, že bodově na tom nejsme nejlépe, ale pozitivní je, že často dokážeme po většinu zápasu držet krok i se špičkou tabulky,“ řekla Bára Šádková v rozhovoru.

Přijďte tedy Ladies popohnat v jejich snažení. A nezapomeňte, že sobotní ženské derby se koná v předvečer velkých klubových oslav, které se uskuteční o den později od 17 hodin. Vstupné na duel s Panthers je dobrovolné a v provozu bude letos poprvé také oblíbený Bufet U Kníra!

19. kolo extraligy žen:

sobota 10. 2., 19:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Panthers Praha
vstupné dobrovolné

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.