Kapitán Ondřej Stuchlík: Koncovky zápasů nás trápí, musíme na tom zapracovat

15. 2. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Vydařené oslavy 20. výročí od založení SKV sledovalo v hale 315 diváků! Boys je ovšem výhrou nepotěšili. Ztratili dobře rozehraný zápas a nakonec padli 5:6 v prodloužení. Kapitán týmu Ondřej Stuchlík se zamýšlel nad nepovedeným závěrem zápasu.

Ve 32. minutě zvyšoval Ondřej Rychetník na 5:3. Bylo to už podruhé v zápase, kdy se sokolové dostali do dvoubrankového vedení. Předtím ve 12. minutě dával Štěpán Raiter na 3:1. Ani to však nakonec sokolům k výhře nestačilo. Od zmiňované 32. minuty nevstřelili ani jednu branku a soupeř se nakonec dotáhl. Vyrovnávací trefu zajistil bývalý hráč SKV Rossi dvě a půl minuty před koncem.

Start v utkání ani jednou nevedl, přesto nakonec slavil triumf v prodloužení. „Z mého pohledu jsme udělali spoustu nevynucených chyb. Je smůla, že i když jsme celý zapas vedli, tak jsme nakonec nedokázali vyhrát. Koncovky zápasů nás tuhle sezonu hodně trápí a směrem k play off na tom určitě musíme zapracovat,“ ohlédl se za utkáním Ondřej Stuchlík.

Duel se však rozhodně nenesl v negativní náladě. Naopak. Sledovala ho rekordní vinohradská návštěva v letošní sezoně a diváci se bavili oslavami, které organizátoři připravili ke 20. narozezinám SKV. „Divácká návštěva byla super. Už nějakou chvíli nepřišlo tolik lidí, tak to byla příjemná změna. Celkově si myslím, že celá oslava se povedla,“ dodal kapitán SKV. V sobotu čeká sokoly duel na hřišti Pelhřimova.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.