Shrnutí víkendu: Junioři mají z prvního turnaje v roce 2018 tři body

14. 2. 2018

Klub

2 minuty čtení

Až skoro v půlce února absolvovali junioři své první zápasy v kalendářním roce 2018. Jeden z nich byl vítězný, v tom druhém sokolové nestačili na pražského rivala Start98. Boj o záchranu si výrazně zkomplikovali muži C, kteří odešli z domácího dvojzápasu bez bodu.

Junioři nejprve čelili Startu. Silnému protivníkovi však nedokázali konkurovat a už v půlce druhé třetiny prohrávali 0:4. V oslabené sestavě pak utkání dokázali pouze zkorigovat na konečných 1:5. Zato ve druhém střetnutí dne si svěřenci Martina Hovořáka a Jana Hanáka počínali lépe. Béčku Bohemky nadělili deset branek. Čtyři body zaznamenali Šimon Dušek a Pavel Hájek. Vinohrady tak zůstávají na šesté příčce 2. ligy juniorů.

Špatně si o víkendu vedlo céčko. Z domácího turnaje nevytěžilo ani jeden bod a navíc prohrálo s přímým konkurentem v boji o záchranu Chodovem B. Vinohradští naprosto selhali v zakončení a, byť si dokázali vytvořit herní převahu, nezužitkovali ji výsledkově. Ve zbývajících šesti zápasech tak čeká C tým tvrdá práce o udržení. Podobně jako déčko, které však o víkendu oslavilo výhru (teprve druhou v letošním ročníku). Horoměřice porazilo 5:4.

VÍKENDOVÉ VÝSLEKDY:

Muži C:
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov B 3:5
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 3:5

Muži D:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 C 3:6
TJ SKV - TBC Horoměřice 5:4

Junioři:
TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice 1:5
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 10:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.