Víkendové menu: Boys jedou do Pelhřimova, Ladies do Ostravy

16. 2. 2018

Klub

3 minuty čtení

Oba dva naše elitní týmy se o víkendu představí na hřištích soupeřů. Boys čeká v sobotu od 19 hodin duel na půdě pelhřimovského Spartaku, Ladies se od osmi hodin večer střetnou s ostravským FBC v jeho ČPP aréně. Ve hře budou po dlouhé době o víkendu také dorostenci!

Boys si budou chtít na hřišti Spartaku určitě vylepšit postavení pro vstup do play off. Proti nim bude stát poslední tým prvoligové tabulky. Ovšem i Pelhřimovští umějí být nebezpeční. Vždyť jejich kanonýr a bývalý hráč SKV Jaromír Lisa je čtvrtý v kanadském bodování 1. ligy se ziskem 49 bodů. První vzájemné utkání v Rieger aréně ovládlo SKV, ale pouze o gól 8:7.

V ČPP aréně se v sobotu večer střetnou tradiční soupeři. SKV vyzve domácí Ostravu. FBC má i letos dobře našlápnuto do play off a je aktuálně na čtvrté příčce extraligy s osmibodovou ztrátou na třetí Chodov a s obrovským třináctibodovým náskokem na páté Panthers. Ostravanky loni dokráčely až do semifinále play off, stejné cíle mají i letos. Ladies tak nečeká lehký zápas.

Poprvé v kalendářním roce 2018 se představí dorostenci. Kromě derby se Spartou je čeká rovněž zápas s devátými Black Angels, kteří se nachází pouze o jednu příčku před SKV. Hlavně v tomto zápase budou chtít svěřenci trenéra Jonáše Sigla ukořistit nějaké body a rozšířit svůj dosavadní bodový zisk. V sobotu se na domácí půdě představí mladší žákyně, v neděli pak pro změnu elévové. Ve hře budou i oba B týmy. 

SOBOTA: 

Muži A:
19:00 Spartak Pelhřimov - TJ SKV (SH ZŠ Osvobození Pelhřimov)

Muži B:
19:00 FBC Pitbulls Kolín - TJ SKV (Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou)

Dorostenci:
9:00 TJ SKV - Black Angels (SH Čakovice)
12:00 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha UNYP (SH Čakovice)

Ženy A:
20:00 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ SKV (ČPP Aréna Ostrava)

Mladší žákyně:
9:40 TJ SKV - SK Dvojka Praha (Vinohrady)
11:00 TJ SKV - FbK Olymp Praha Athéna (Vinohrady)
+ zápas o umístění 

NEDĚLE:

Muži B:
18:00 Prague Tigers - TJ SKV (SH Čakovice)

Elévové:
9:40 TJ SKV - Kanonýři Kladno střelci (Vinohrady)
12:20 TJ SKV - FBC Texas DDM P6 (Vinohrady)

Ženy B:
12:30 TJ SKV - Florbalová akadmie MB-B-Ov.Báze (SH BIOS Kladno)
15:30 TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice (SH BIOS Kladno)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.