Shrnutí víkendu: Benfika po výhře poskočila na třetí příčku divize

20. 2. 2018

Klub

2 minuty čtení

Mužské béčko sice v sobotu prohrálo ve velmi oslabené sestavě na hřišti Kolína, v neděli si to však svěřenci Viktora Vondry vynahradili a zvítězili na hřišti Prague Tigers 4:3. V tabulce divize se tak posunuli na třetí pozici a mají pouze tříbodovou ztrátu na druhý Kolín.

Sobotní duel Benfice nevyšel. Pouze s osmi hráči do pole se Vinohradští rvali o co nejlepší výsledek, prohře však zabránit nedokázali. Navíc čelili hned pěti dvouminutovým vyloučením, ze kterých domácí vytěžili tři přesilovkové góly. V neděli béčko dojem z víkendu napravilo. V poněkud silnější sestavě si vyšláplo na Tigers a na jejich hřišti triumfoval těsně 4:3. Tři body zaznamenal Vítek Neuman, dva Filip Mikeš. 34 zákroky se zaskvěl parádním výkonem brankář Kuba Záhora.

Své zápasy o víkendu sehrálo také ženské béčko. Bohužel si připsalo nečekanou ztrátu s mladoboleslavskou florbalovou akademií, když prohrálo o gól 3:4. Následně přišlo odčinění v podobě výhry nad Startem, a tak se Lenka Hrdinová a spol. nacházejí na druhé příčce 2. ligy, což je skvělé umístění, navíc první Tigers mají stejný počet bodů a vedou před SKV pouze o skóre. SKV má k tomu dva zápasy k dobru. Třetí Start98 ztrácí na Vinohrady tři body.

Nedařilo se dorostencům, kteří oba své zápasy prohráli vysokým rozdílem. Nedokázali konkurovat jak Spartě, tak Black Angels a v tabulce nejvyšší dorostenecké ligy jsou stále na předposledním místě. Naopak velmi hezké výsledky zaznamenaly mladší žákyně, které odehrály turnaj ve vinohradské aréně. Nejprve rozstřílely Dvojku 16 góly, následně prohrály s Olympem, ale domácí turnaj zakončily dramatickým vítězstvím po samostatných nájezdech. Gratulujeme!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FBC Pitbulls Kolín - TJ SKV 7:3
Prague Tigers - TJ SKV 3:4

Dorostenci:
TJ SKV - Black Angels 3:16
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha UNYP 0:10

Ženy B:
TJ SKV - Florbalová akadmie MB-B-Ov.Báze 3:4
TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice 5:2

Mladší žákyně:
TJ SKV - SK Dvojka 16:4
TJ SKV - FbK Olymp Praha 0:10
TJ SKV - Sokol Rudná 8:7 po sam. náj.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.