Víkendové menu: Ladies budou bojovat o body v Jičíně

22. 2. 2018

Klub

2 minuty čtení

V předposledním kole základní části ženské extraligy se Ladies představí na hřišti Jičínu. Utkání je na programu od 20:30. V sobotu i v neděli se na domácí půdě představí oba týmy starších žáků. O důležité záchranářské body budou bojovat muži C.

Ladies čeká poslední zápas na hřišti soupeře v základní části. Závěrečné kolo odehrají svěřenkyně Bolka Kytky za týden doma s Chodovem. Jičín se nachází na osmé příčce extraligové tabulky, tedy poslední zaručující účast v play off. První vzájemný zápas v letošním ročníku ovládlo v Rieger aréně SKV po výhře 3:2. V Jičíně působí bývalá opora Vinohrad Karolína Strejcovská.

V neděli budou pokračovat záchranářské boje pro muže C. Céčko nejprve od osmi hodin ráno na Třebešíně vyzve Kings a ve 12:30 se pak utká ve druhém duelu s Wildcats, které trénuje exvinohradský kouč Marek Střída. C tým potřebuje bodovat, aby se odlepil ze spodní části tabulky a vylepšil si pozici v boji o záchranu.

Kunratice budou v neděli hostit turnaj 2. ligy juniorů. Vinohradští se utkají postupně s Prague Tigers a s Kobylisy. Také junioři si v případě bodového zisku mohou vylepšit dosadní šesté místo ve druholigové tabulce. Oba dny můžete v domácí sokolovně sledovat boje našich starších žáků. V sobotu se v Rieger aréně představí béčko, v neděli pak áčko. Držte našim celkům palce!

SOBOTA:

Ženy A:
20:30 KM Automatik FBK Jičín - TJ SKV (Sportovní areál Jičín)

Starší žáci B:
9:50 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 black (Vinohrady)
13:10 TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice Yellow (Vinohrady)
+ zápas o umístění

NEDĚLE:

Muži C:
8:00 TJ SKV - Kings Praha (SH VŠE)
12:30 TJ SKV - FbK Wildcats Praha (SH VŠE)

Junioři:
11:00 TJ SKV - Prague Tigers (SH ZŠ Kunratice)
14:00 TJ SKV - Viking group TJ Kobylisy (SH ZŠ Kunratice)

Starší žáci A:
9:50 TJ SKV - Prague Tigers (Vinohrady)
13:10 TJ SKV - zucastnice.cz Tatran Střešovice (Vinohrady)
+ zápas o umístění

ÚTERÝ:

Dorostenky:
18:30 TJ SKV - FBC Texas DDM P6 (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.