Ondřej Rychetník: Snažíme se, abychom byli na play off co nejlépe připraveni

27. 2. 2018

Muži A

2 minuty čtení

V sobotu sokolové i podruhé v této sezoně prohráli s havířovským Slovanem. Obě dvě porážky vzhledem k postavení v tabulce byly překvapením. Příčiny sobotní prohry 2:5 a i přípravu na play off zhodnotil obránce Ondřej Rychetník.

Slovan do Prahy přivezl pouze 13 hráčů do pole, přesto dokázal zvítězit, přičemž dva góly z pěti padly až ve hře Vinohrad bez brankáře. „Bohužel jsme neplnili uplně přesně všechny zadané pokyny, které jsme dostali, a nezahráli to, co jsme měli,“ řekl na úvod hodnocení Rychetník.

Sokolové celý zápas dotahovali a v útoku se jim vůbec nedařilo. Kromě dvou gólů ještě dvakrát nastřelili tyčku, zbytek příležitostí zneškodnil výborně chytající brankář soupeře Buroň. „Na vině je určitě také špatná produktivita. Měli jsme tam několik dobrých šancí, ze kterých měl padnout gól, ale my to bohužel neproměnili,“ řekl střelec prvního gólu SKV.

„Havířov hodně uspával a čekal, držel míček klidně minutu kolem svojí branky a vyhovovalo jim moc neběhat. Měli jsme za ukol být trpěliví. Ve třetí třetině jsme do toho šlapali, ale bohužel na dva goly se těžko vyhrává,“ ohlédl se za nevydařeným utkáním, po kterém Vinohradští klesli v prvoligové tabulce na šesté místo.

Nyní ještě čas na vylepšení některých věcí před klíčovou fází sezony je. „Snažíme se pracovat na tom, abychom byli co nejlépe připravení v hlavách, koncentrace na celých 60 minut je důležitá. Poté nás samozřejmě Honza Buchta (kondiční trenér) ničí i po fyzické stránce a ladíme hru jednotlivých formací,“ přiblížil přípravný proces Rychetník. V posledním duelu základní části vyjede SKV do Karlových Varů.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.