Ladies uzavřou základní část domácím duelem s Chodovem

2. 3. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Těžký soupeř čeká Ladies na závěr základní části. Svěřenkyně Boleslava Kytky vyzvou v sobotu od 18:30 na domácí půdě bronzový tým loňské sezony Florbal Chodov.

Souboj s mistrem z roku 2015

V roce 2015 vybojovaly hráčky Chodova premiérový mistrovský titul. O rok později padly v superfinále s Vítkovicemi a loni braly bronz poté, co vypadly v semifinále s Tigers. Chodov tedy patří ke špičce tuzemského ženského florbalu. V jeho kádru se nachází několik reprezentantek – například Nela Jiráková, Magdaléna Plášková, Tereza Urbánková nebo Martina Řepková.

Letos se celek z Jižního Města kolo před koncem základní části nachází na třetí příčce extraligové tabulky se sedmibodovou ztrátou na první Tigers. To Vinohrady jsou 12. a už nemají ani teoretickou šanci předskočit 11. Židenice. Důležité ovšem bude sledovat, který soupeř nakonec proti SKV nastoupí v play down. Varianty jsou tři - Tatran, Olomouc a již zmiňované Židenice.

Rozhovor s Bárou Sladkovskou

V tradičním tištěném bulletinu, který obdržíte u vstupu, tentokráte naleznete rozhovor s obránkyní A týmu Bárou Sladkovskou. Bára v SKV působí už osm let. „Za tu dobu jsem potkala strašně moc SKVělých lidí. A to nejenom jako spoluhráčky, ale hlavně jako přátele,“ přiznává. Přijďte Ladies v posledním utkání základní části podpořit přímo do hlediště Rieger arény!

22. kolo extraligy žen:

sobota 3. 3. 2018, 18:30
hala TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.