Dorost slaví další výhru

30. 1. 2013

Klub

4 minuty čtení

SKV výsledkově zvládlo nabitý víkendový program.

Muži D se v sobotu vydali do Berouna bojovat o šest bodů s týmy FC Bílé Hole a Goalbusters Bystřice, což jsou týmy z předposledního a posledního místa tabulky. Cíl byl tedy jasný. Po výhrách 5:3 a 4:3 muži svůj úkol splnili a připsali si tak plný počet bodů.
 
Ve stejný den čekal také čekal boj sedmičlennou výpravu juniorského béčka. Vinohrady v prvním utkání s Falconem sice celý zápas ztráceli, ale utkání nakonec dokázali otočit a zvítězili 5:4. Druhý zápas s Kolínem, který se nacházel v té době na druhé příčce, byl v režii dvou hráčů. A to Davida a Němečka, kteří se společně postarali o všech osm gólů svého týmu, které nakonec znamenaly výhru 8:6.
 
Dorostence čeká tuhý boj o záchranu. Další krok k ní mohli udělat právě tuto sobotu, kdy se utkali s týmy Wizardů a Tatranu. Své odhodlání ukázali sokolové v prvním utkání, kdy si připsali druhou výhru v sezoně pravě nad Wizardy. Bohužel druhé utkání s Tatranem mělo klasický průběh a SKV Střešovicím podlehlo 0:13.
 
Benešovská mise čekala starší žáky, kteří si v prvním utkání dokázali poradit s týmem FBC Kladno B v poměru 2:1, i když do hry se dostali až díky gólu v přesilovce. Druhé utkání s Kunraticemi nebylo pro diváka příliš zábavné především proto, že nepadl ani jeden gól. Snažení Vinohrad ztroskotalo na neproměněných šancích. Třetí zápas probíhal v napnuté atmosféře vzhledem k tomu, že sokolové bojovali o postup, což se jim podařilo i přes značnou únavu. Králův Dvůr zdolali 4:1.
 
Úspěšnou sobotu mají za sebou také elévové, kteří si připsali dvě výhry. Pozadu nezůstali ani ženy B, které také dokázaly dvakrát zvítězit a připsat si tak plný počet bodů. Méně úspěšným dnem byla ovšem neděle, která začala prohrami starších žáků B s týmy Mukařova a Mladé Boleslavy. Reputaci mohly napravit ještě dorostenky, ovšem ani ty na body nedosáhly a po prohrách 2:5 a 1:10 nezískaly žádný bod.
 

Výsledky z posledního víkendu:

Muži D:
TJ SKV - FC B9lé Hole 5:3
TJ SKV - Goalbusters Bystřice 3:4
 
Junioři B:
TJ SKV - Floorball Club Falcon 5:4
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín 8:6
 
Dorostenci:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 5:4
TJ SKV - Tatran Střešovice 0:13
 
Starší žáci A:
TJ SKV - FBC Kladno B 2:1
TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 0:0
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 4:1
 
Starší žáci B:
TJ SKV - TJ Sokol Mukařov 3:4
TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav-Lušt. 5:4
 
Elévové:
TJ SKV - FBK Davle 3:4
TJ SKV - FLOBO 6:2
 
Ženy B:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 2:0
TJ SKV - Slavia VŠ Plzeň B 5:1
 
Dorostenky:
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 2:4
TJ SKV - FbŠ Bohemians 1:10
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.