Shrnutí víkendu: Ženy B se vyhouply do čela 2. ligy!

12. 3. 2018

Klub

2 minuty čtení

Ženské béčko i letos zažívá vydařenou sezonu. O víkendu ze dvou zápasů vybojovalo čtyři body a posunulo se na první příčku 2. ligy před doposud vedoucí Start98.

Béčko v prvním zápase nasázelo Spartě 12 kusů. Hattrick a celkově pět bodů nasbírala Petra Batíková. Pouze o jednu asistenci méně měla další střelkyně Lucie Kuchařová. Čtyři body do statistik zapsala také Monika Petřeková. Ve druhém duelu béčko remizovalo s Novým Strašecím 3:3. V čele soutěže má na druhý Start jednobodový náskok.

Junioři nejprve padli s rezervou Chodova vysoko 3:10. Ve druhém duelu si však chuť spravili vítězstvím nad Wizards v poměru 4:2. Třemi body se na něm podílel Marek Zelený. Jednu porážku a jednu výhru shodně zaznamenaly také ženy z céčka. Jedno vítězství, a to hodně vysoké, zapsaly mladší žákyně, které pod vedením Petra Blažeje deklasovaly Panthers 23:3.

VÍKENDOVÉ VÝSELDKY:

Junioři:
TJ SKV - VŠO Florbal Chodov B 3:10
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 4:2

Ženy B:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 12:4
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 3:3

Ženy C:
TJ SKV - 1. HFK Děkanka SK Praha 4 1:2
TJ SKV - Floor maniacs Mělník 7:1

Dorostenky:
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 4:5

Mladší žákyně:
TJ SKV - Rudná Panthers Praha 23:3
TJ SKV - Black Angels 5:7
TJ SKV - Tigers 3:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.