Martin Skřivánek: Nejdůležitější bylo dostat se znovu do herní pohody

14. 3. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Sokolové si nakonec ze západu Čech odvezli jeden cenný bod, který vybojovali v nedělním utkání. Po sobotním debaklu by si na ně vsadil asi málokdo. Jenže v neděli se Vinohradští vzchopili a po velké přestřelce 9:8 slavili vyrovnání série. Úvodní dvojzápas zhodnotil Martin Skřivánek.      

Úvodní zápas série se SKV hrubě nevydařil. Sokolové inkasovali jednu branku za druhou, ve druhé třetině prostřídali brankáře a nakonec schytali debakl 3:13. V utkání přitom měli možnost hrát hned osm přesilovek! A právě tři góly, které dali, padly z početní výhody. „Příčin sobotní porážky bylo hned několik, největší byla asi špatná koncentrace na zápas,“ ohlédl se za úvodním střetnutím Martin Skřivánek, tahoun týmu.

V neděli na hřiště nastoupil jiný tým, který se rval o každý míček. Oba týmy se v divokém utkání střídaly ve vedení. Chvíli tahali za kratší konec domácí, chvíli hosté. V závěru byli nakonec šťastnější Vinohradští, kteří po brankách Linharta a právě Skřivánka slavili výhru 9:8. „Myslím, že nejdůležitější bylo na sobotu zapomenout a dostat se znovu do herní pohody,“ vyzdvhil, co vedlo k dobrému výsledku v neděli.

„Ukázali jsme si, že dokážeme vyrovnané utkání ubojovat, to může hrát o víkendu klíčovou roli,“ dodal ještě Skřivánek s ohledem na to, že se nyní série přesune na Vinohrady. A právě vydařená koncovka nedělního střetnutí může sokolům dodat sebevědomí, že se proti Karlovarským dá uspět. Sobotní zápas se hraje v Rieger aréně v 19:30, nedělní je na programu od 18 hodin. Dorazte Boys podpořit!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.