Čtvrtfinále v Rieger aréně! SKV za vyrovnaného stavu vyzve Karlovy Vary

16. 3. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Za stavu 1:1 se čtvrtfinálová série 1. ligy mužů přesouvá ze západu Čech do naší Rieger arény! Boys se v sobotu i v neděli večer střetnou s Karlovými Vary. Sobotní utkání je na programu od 19:30, nedělní duel se bude hrát od 18 hodin.

Po debaklu přišla náprava

Vinohradským úvodní zápas série nesedl a od Karlových Varů nakonec dostali 13 branek. Přitom soupeř nabídl SKV hned osm přesilových her. Jenže sokolové využili pouze tři, a také proto za svým sokem o tolik zaostali. Při hře 5 na 5 Karlovým Varům nedokázali vsítit branku.

Důležité ovšem bylo to, že se svěřenci trenéra Michala Pazdery dokázali ze sobotní porážky vzpamatovat. V neděli předvedli zcela jiný výkon, který nakonec vedl ke srovnání série. Boys v divoké přestřelce triumfovali 9:8, když se o o brat v závěru postarali Jan Linhart a Martin Skřivánek.

Rozhovor s Janem Hanákem

V tradičním zápasovém bulletinu tentokrát najdete rozhovor s útočníkem Janem Hanákem. „V domácích zápasech musíme vylepšit hlavně disciplínu, pak samozřejmě obranu a v útoku bychom už taky mohli začít možná střílet," nastínil Hanák ty aspekty hry, které musí sokolové vylepšit, pokud chtějí myslet na úspěch.

Vstupné na sobotní i nedělní utkání bude činit 20 korun. Permanentkáři a členové klubu mají samozřejmě i nyní vstup zdarma. Přijďte sokoly podpořit v jejich boji o vítězství. A pokud budete chtít vidět v akci také naše Ladies, dorazte už o něco dříve. V sobotu hrají ženy od 16 hodin, v neděli pak od 14:30. SKV = Společně K Vítězství!

Čtvrtfinále play off 1. ligy mužů:

sobota 17. 3., 19:30 TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary
neděle 18. 3., 18:00 TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.