Ladies budou na domácí půdě usilovat o zvrat série s Olomoucí

15. 3. 2018

Ženy A

3 minuty čtení

Ženské áčko nevstoupilo do 1. kola extraligového play down úspěšně a na hřišti Olomouce oba dva zápasy prohrálo. Nyní je čas na nápravu. Ladies se na domácí půdě představí v sobotu od 16 hodin a v neděli od 14:30.

Vysoká porážka a pak zlepšení

První duel na hřišti Olomouce se ženskému A týmu nevydařil a přišla porážka 1:8. Druhý zápas však přinesl zlepšení a Ladies až do samého závěru usilovaly o srovnání. Nakonec padly o gól, když ze závěrečného tlaku nedokázaly vytěžit onu kýženou vyrovnávající trefu.

Tentokráte čekají Vinohrady dva duely na domácí půdě, tedy na oblíbenějším povrchu. V Olomouci totiž život holkám komplikovaly nepříjemné parkety, důrazná hra soupeřek před brankou a dobře chytající brankářka Franková, která několikrát skvěle podržela svůj tým.

Rozhovor s Petrou Honzovou

V zápasovém bulletinu si budete moci přečíst rozhovor s Péťou Honzovou, která už je oporou ženského áčka přes čtyři roky. I letos patřila k nejproduktivnějším hráčkám týmu, a to i přesto, že trenéři sem tam změní její post. To jí ale, jak sama přiznává v rozhovoru, nevadí. A co budou muset Ladies zlepšit oproti předchozímu víkendu?

„Věřím tomu, že už jen přesun z parket na domácí půdu nám pomůže, protože zde můžeme hrát více kombinačně. Stejně jako v Olomouci budou rozhodovat předbrankové prostory, ve kterých se určitě musíme zlepšit, pokud pomýšlíme na návrat série na Moravu,“ věří hráčka s číslem 17.

Dorazte Ladies v jejich boji o udržení v extralize podpořit přímo do hlediště Rieger arény. Na vrcholící část sezony jsme snížili vstupné z původních 30 korun na symbolickou dvacku. Členové klubu, permanentkáři nebo ti, co dorazí ve žlutém, mají vstup zdarma. Jak po sobotním, tak po nedělním zápase hrají také naši Boys!

1. kolo play down:

sobota 17. 3., 16:00 TJ SKV - FBS Olomouc
neděle 18. 3., 14:30 TJ SKV - FBS Olomouc 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.