Víkendové menu: Naváže áčko na úspěch v minulém kole?

1. 2. 2013

Muži A

3 minuty čtení

Do boje se o víkendu zapojí mužské áčko, céčko a dorostenky.

Minulý víkend se to konečně povedlo. Muži konečně protrhli smolnou sérii několika porážek a konečně si zase připsali tři body do tabulky. V neděli je ale čeká další prvoligový soupeř a to ne jen tak ledajaký, do Prahy totiž zavítá drak! Soupeři z Havlíčkova Brodu si ještě stále udržují naději na postup do play-off, i když ztrácejí už čtyři body na postupové příčky. To naši muži na postupových příčkách jsou, ale nemají zatím nic jistého, body by se tedy oběma týmům hodily jako sůl.
 
Sokolové mohou počítat po jednozápasové pauze s rytířem Boleslavem (Kytkou), který si jistě nabrousí svůj meč a doufejme, že po konci zápasu bude šťastnější než soupeřovi střelci v čele s Radkem Krajcigrem, kterému se již povedlo nasbírat v letošní sezóně úctyhodných 45 kanadských bodů. Jak se s ním a jeho parťáky sokolští popasují se můžete sami přijít přesvědčit od 17 hodin do Rieger areny.
 
V sobotu odpoledne se v hale na Zeleném pruhu utkají také hráči mužského céčka. Tým posílený o juniory a občas i některé šťastnější áčkaře si již od začátku sezóny zjednává v lize respekt a drží se na prvním místě v tabulce. Na tomto turnaji ho ale čekají týmy z horní poloviny tabulky. První zápas odehrají s týmem FKMP Praha, který zatím drží pátou příčku. První zápas s tímto celkem Sokolové zvládli velmi těsným poměrem 3:2, a tak je ani nyní určitě nebude čekat lehká práce. Druhý zápas odehrají s C týmem Chodova, který drží dokonce druhou příčku v tabulce a ani on nebude pro Sokoly snadným soupeřem.
 
Třetí víkend po sobě absolvují svá utkání dorostenky. V sobotu je v Kostelci nad Černými lesy čekají dva odlišné zápasy. Nejdříve budou hrát s předposledním týmem z Kunratic a následně jeden z nejtěžších soupeřů letošní ligy - Florbalová akademie z Mladé Boleslavi.
 
 

Sobota 2. 2. 2013:

Muži C:
16:10 TJ SKV - FKMP Praha (Zelený Pruh)
18:30 TJ SKV - TJJM Chodov C (Zelený Pruh)
 
Dorostenky:
10:00 TJ SKV - FBC Start98 Kunratice (SH Kostelec nad Černými lesy)
12:00 TJ SKV - Florbalová akademie MB ŠkoEnergo (SH Kostelec nad Černými lesy)
 

Neděle 3. 2. 2013:

Muži A:
17:00 TJ SKV - Sokol Erupting Dragons H. Brod (Vinohrady)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.