Třígólová Tvrzníková: Kdyby se mi povedlo něco podobného, nezlobila bych se

3. 4. 2018

Ženy A

3 minuty čtení

Ladies si přivezly z Brna stav 1:1. Zatímco v pátek postavily základ své výhry už v prvních minutách, v sobotu duel rozhodlo až prodloužení. Jak úvodní dva zápasy 2. kola play down hodnotí třígólová střelkyně z pátečního zápasu Aneta Tvrzníková?

Ladies vedly i ve druhém zápase série, přesto nakonec prohrály 1:2. Panuje tedy v týmu spokojenost z jedné výhry nebo zklamání, že se nepovedlo dotáhnout i sobotní duel? „Asi oboje. Spokojenost v tom smyslu, že jsme vůbec poprvé za naši extraligovou působnost dokázaly porazit Židenice u nich doma. Zároveň jsme ale měly velké štěstí, že Židenice dokázaly neproměnit tolik vyložených šancí,“ načala své hodnocení Tvrzníková.

„Mrzí nás to v tom, že když už jsme ten druhý zápas dotáhly do prodloužení, tak jsme toho nevyužily. Pak už to bylo kdo s koho a ikdyž jsme měly ze začátku výhodu přesilovky, tak si Brno uhájilo alespoň jedno domácí vítězství. Když to shrnu, tak spokojenost, ale pořád je tam vzadu takové malé kdyby... Snad nás to prodloužení nebude mrzet,“ dodala ještě k oběma úvodním zápasům.

V pátek se přesilovkové formaci povedl pěkný majstrštyk. V pětiminutové přesilovce duo Tvrzníková & Trunečková zajistilo Vinohradům třígólové vedení. Trunečková byla pokaždé v roli nahrávačky, Tvrzníková zakončovala. „Během sezony se nám přesilovky úplně nevedly, takže se přiznám, že mě samotnou to překvapilo,“ usmála se třígólová střelkyně.

„A jak se nám to povedlo? Upřímně. Já jenom stála na brankovišti a doklepávala do prázdné (a i u toho se mi klepala kolena). Zbytek pětky odvedl vlastně celou práci. Míša s Péťou stáhly holky k sobě a když daly balon Terezce, tak se jí otevřela dálnice na mě. Terka se mi to nebála poslat a i když jsem to měla dvakrát na bekhend, tak nebyl problém zakončit,“ popsala ony důležité brankové situace, které byly základem pátečního triumfu 3:2.

„Při dalších přesilovkách už nám tohle nevycházelo, tak do příště musíme vymyslet něco jiného. Ale pokud se mi i v příštím zápase podaří vstřelit hattrick za dvě a půl minuty jen díky postávání u brány, tak se bránit nebudu,“ uzavřela svou výpověď. Dorazte Ladies v dalších zápasech 2. kola play down podpořit! Hrát se bude v sobotu od 20:30 a v neděli od 15:30, pokaždé ve vinohradské Rieger aréně.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.