SKV ovládlo zápas s havlíčkobrodskými draky

4. 2. 2013

Muži A

3 minuty čtení

SKV si vyšláplo na další tým z Vysočiny a hlavně díky povedené druhé třetině zvítězilo 10:6.

Vinohrady chtěly potvrdit vítězství z loňského týdne, kdy rozstřílely Žďár nad Sázavou. Tentokrát na Vinohrady přijel další soupeř z Vysočiny - Havlíčkobrodští draci.

SKV naservírovalo svým fanouškům další gólový koncert. Draci sice v první třetině ještě stačili domácím sokolům oponovat, ale pak už Vinohradští poodskočili.

Základ úspěchu položili v úvodní třetině. Gregor si ze strany naběhl na Přibylovu branku a střelou na zadní tyč skóroval. Hosté odpověděli vyrovnáním, ze kterého se ale neradovali příliš dlouho. V 16. minutě zabojoval u mantinelu Pepa Mareš a jeho parťák z útoku Honza Svoboda míček dorazil do sítě.

Vinohrady pokračovaly v útočení ve druhé třetině. Svého soupeře zasypaly sprškou střel a pět z nich skončilo rovnou v síti. Nejprve si našel svou tradiční pozici Eda Piňos a povedenou střelou zvýšil náskok domácích. Pohledné kombinaci udělal sladkou tečku Honza Svoboda a pak se konečně trefil také „nahrávač“ večera Pepa Mareš.

SKV bylo ve druhé třetině lepší, jen škoda, že draci vytěžili z minima maximum a na domácí branky odpověděli dvěma góly. Do konce části se ještě trefil již uzdravený Jarda Votruba a samostatný únik elegantně zakončil Honza Svoboda, jenž tak zkompletoval hattrick.

Ve třetí třetině začali hosté opět vystrkovat růžky. SKV ale jejich snahu utnulo, přidalo další tři branky a definitivně tak stvrdilo zisk tří bodů. Příští týden se sokolové představí na půdě Kladna a pak bude na programu poslední domácí zápas s Brnem.

TJ SKV - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 10:6 (2:1, 5:2, 3:3)

Branky a nahrávky: 7. Gregor (Králík), 16. Svoboda (J. Mareš), 23. Piňos (Záň), 27. Svoboda (J. Mareš), 33. J. Mareš (Houra), 36. Votruba (Zezulka), 39. Svoboda, 44. Piňos (Raiter), 52. Gregor (Králík), 59. J. Mareš (Svoboda) - 8. Krajcigr (Suchý), 39. Krajcigr (Suchý), 40. Lupač (Krajcigr), 45. Čapek (Zachariáš), 48. Krajcigr (Suchý), 58. Lupač (Suchý). Rozhodčí: Novák, Škaloud. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 75.

Sestava: Jiří Buchta - M. Mareš, Záň, Kytka, Lanc, Votruba, Houra, Šach - Piňos, Smutný, Raiter - Gregor, Králík, Dolejš - Zezulka (C), Svoboda, J. Mareš - Trčálek. Trenéři: Michal Pazdera a Vilém Svoboda.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.