O záchranu na domácí půdě! Ladies přivítají v Rieger aréně Židenice

6. 4. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Boj o účast v nadcházející extraligové sezoně pokračuje! O víkendu do Rieger arény dorazí Židenice. Série 2. kola play down se do hlavního města přesouvá za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy. V sobotu se bude hrát od 20:30, v neděli pak od 15:30. Dorazte Ladies podpořit!

Premiérová výhra na hřišti Židenic!

Ladies vůbec poprvé v extraligové historie dokázaly zvítězit na židenické půdě. Základy páteční výhry položilo zejména duo Tvrzníková - Trunečková. První jmenovaná zakončovala, druhá šance připravovala. Vedení 3:0 už Židenice dokázaly pouze zkorigovat a SKV tak vyhrálo 3:2.

V sobotu se hrál opět vyrovnaný duel a padalo málo branek. Sokol šel znovu do vedení jako první, tentokráte to bylo zásluhou Trunečkové, ale Židenice ihned vyrovnaly a v prodloužení duel rozhodly. Po úvodním víkendu je tak stav série vyrovnaný. Dvě střetnutí se teď uskuteční ve vinohradské sokolovně.

Rozhovor s Terezou Trunečkovou

V tradičním tištěném bulletinu najdete rozhovor s Terezou Trunečkovou, která si za úvodní víkend 2. kola play down připsala čtyři body za jeden gól a tři asistence. „Určitě divákům mohu slíbit týmovou hru, bojovnost a opět napínavé utkání. Budu moc ráda, když nás o slunném víkendu přijdou na Vinohrady podpořit!“ zve všechny fanoušky do Rieger arény!

3. a 4. utkání 2. kola play down:

sobota 7. 4., 20:30 TJ SKV - K1 Florbal Židenice (Rieger aréna)
neděle 8. 4., 15:30 TJ SKV - K1 Florbal Židenice (Rieger aréna)
vstupné: 20,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.