Martin Dejmal: Havířov naznačil, proč vyhrál základní část

9. 4. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Sokolové načali finálovou sérii 1. ligy mužů s Havířovem vítězně, v neděli ovšem nedokázali přidat druhý triumf, a tak je série po úvodním víkendu vyrovnaná 1:1. Zápasy na havířovské půdě hodnotil brankář Martin Dejmal, který byl v sobotním duelu vyhlášen nejlepším hráčem SKV.   

Vinohradští nejprve v sobotu vyhráli 5:3. V neděli ovšem padli těsně 2:3. Oba zápasy byly dramatické až do posledních chvil. „Odehráli jsme dvě vyrovnaná utkání. Jedno se šťastným koncem pro nás, jedno pro Havířov,“ ohlédl se za prvním dvojutkáním Martin Dejmal.
 
Vinohradský brankář si v sobotu připsal 24 úspěšných zákroků a po právu byl oceněn jako nejlepší hráč hostujícího týmu. „Soupeř nám ukázal, proč skončil po základní části první. Je velmi nebezpečný na útočné polovině a hrozí z každého útoku,“ ocenil kvality finálového soka.
 
V neděli sokolům nevyšel úvod a od osmé minuty pak museli dotahovat náskok domácích. „Torpedo se na nás připravilo, přidalo na agresivitě a my se pořádně nedostali k ohrožení brány. Jeden gól ze hry je na zápas strašně málo,“ připomněl branku Skřivánka, další snížení už padlo při hře v šesti.
 
Jak tedy budou vypadat zápasy v Praze? „Očekávám kvalitnější utkání než v Havířově. Řekl bych, že tymy, které usilují o superligu, by měly předvádět kvalitnější zápasy. A jak bych pozval fanoušky? Dondite!“ vzkázal všem příznivcům.
 
Třetí a čtvrté finále se uskuteční o nadcházejícím víkendu v sobotu od 19 a v neděli od 17 hodin. Kvůli obsazenosti vinohradské sokolovny se bude netradičně hrát na Jižním Městě v hale Jedenáctka. Přijďte sokoly podpořit v jejich boji o postup do elitní soutěže.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.