Ženy B se staly mistryněmi 2. ligy!

10. 4. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Ženskému béčku se podařil velký úspěch! Tým pod vedením kouče Petra Jirgese suverénně s šestibodovým náskokem ovládl 2. ligu žen. Sezonu béčko zakončilo jednoznačnou výhrou 7:1 nad Královým Dvorem.

Parta kapitánky Lenky Hrdinové sice nejprve prohrála s rezervou Tigers 1:5, následně však první místo stvrdila triumfem nad Královým Dvorem. Hattrickem k němu dopomohla Klára Zelenková, dvěma brankami se prezentovala Anna Javorská.

Béčko tak zakončilo parádní sezonu historickým titulem ve 2. lize. Druhý Start98 zaostal za vinohradským celkem o šest bodů. Sokol měl nejlepší obranu v lize. Střelecky tým táhly Kateřina Holubová a Monika Petřeková, nejproduktivnější hráčkou byla s 36 body Klára Zelenková.

Vzhledem k tomu, že B týmy nemohou hrát 1. ligu, zůstává vinohradské béčko i pro příští sezonu ve 2. lize. O nadcházejícím víkendu se představí ještě ženské céčko, které hraje o ligu níže a ještě má naději posunout se na medailové příčky 3. ligy.

Výsledky 2. ligy žen: 

TIGERS FK Jižní Město B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Branky: 13. Janušková, 14. Sádková, 14. Baťková, 16. Janušková, 36. Mikešová - 28. Holubová. 

TJ Sokol Královské Vinohrady B - T.B.C. Králův Dvůr 7:1 (4:0, 1:0, 2:1)
Branky: 4., 12. a 45. Klára Zelenková, 1. a 4. Javorská, 30. Petřeková, 36. Vaculíková - 40. Počtová.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.