Céčko uspělo v boji o první místo!

4. 2. 2013

Klub

2 minuty čtení

V sobotu na Zeleném Pruhu odehrálo céčko dva těžké zápasy. Den předtím se činily také dorostenky.

Sestava céčka byla tradičně doplněna juniorskými špílmachry a ještě posílena o áčkařského borce Bolka Kytku. První zápas proti týmu FKMP Praha nebyl sice až tak obtížný, ale díky vlastním chybám si céčko zápas trochu zkomplikovalo a vyhrálo rozdílem dvou branek, konkrétně 6:4.
 
Druhý zápas by se dal považovat za duel o první místo, jelikož Chodov C se na naše céčko dotahuje ze všech sil. I Chodov byl posílen o áčkařského hráče Michala Klápu, který figuruje v základní sestavě áčka a pravidelně nastupuje v extraligových zápasech. Tomuto zápasu nechybělo nic. Byly vidět ostré souboje, krásné šance i famózní zákroky brankářů. Rozdíl byl pouze v proměňování šancí a tuto funkci plnilo lépe SKV a zápas vyhrálo 6:1. Za zmínku ještě stojí hattrick Ondry Kadaníka. Čepice na plac sice nedolétly, ale spolu se svým týmem byl se ziskem šesti bodů určitě náramně spokojen.
 
Na zápase byl spatřen také legendární hráč a v minulosti kapitán rezervních mládežnických týmů Petr Kozák. Že by uvažoval o velkém comebacku? To ukáže čas…
 
Dorostenky si v sobotu z Kostelce nepřivezly žádný bod. V prvním zápase nestačily na soupeřky Startu98 a podlehly jim 4:7. Ve druhém zápase se dokonce našim mladým děvčatům nepodařilo vstřelit ani branku do sítě FA Mladá Boleslav a zápas tak skončil vysoko 0:10.
 

Víkendové výsledky:

Muži C:
TJ SKV – FKMP Praha 6:4
TJ SKV – TJ JM Chodov C 6:1
 
Dorostenky:
TJ SKV – FBC Start98 Kunratice 4:7
TJ SKV – FA MB ŠkoErgo 0:10
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.