Sokoly čeká rozhodující duel. Chceme se prezentovat rychlou hrou, říká Jakub Záň

17. 4. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Páté utkání finálové série s Torpedem Havířov určí, kdo si zajistí přímý postup do superligy a koho bude ještě čekat následná baráž. Rozhodující páté finále začíná ve středu od 19 hodin v havířovské městské sportovní hale.

Dvě věci výrazně Vinohradským pomohly k sobotnímu triumfu - čtyřgólový Linhart a výborná obrana. "Klíčové bylo, že jsme dokázali na každou jejich branku odpovědět gólem a vzniklý náskok jsme dokázali v závěru doslova ubojovat. Hlavně výbornými bloky a dobrou obranou," zhodnotil sobotní vítězství 5:4 Jakub Záň, člen elitní útočné formace.

Naproti tomu v neděli se sokolům zápas nevydařil. Především prostřední třetina, kterou Vinohrady prohrály 0:5. "Trochu si myslím, že jsme se uspokojili průběhem utkání. Nepovedlo se nám navázat na sobotní konec zápasu. Soupeře jsme pouštěli do šancí, které nekompromisně trestal," ohlédl se za nedělním střetnutím, které Havířov vyhrál 10:7.

Ve středu padne rozhodnutí. Série se na hřiště vítěze základní části přesouvá za vyrovnaného stavu 2:2 na zápasy. "Do utkání musíme vstoupit s čistou hlavou a uvědomit si, že zápas začíná za stavu 0:0. Chceme do něho jít hlavně s dobrou obranou a nepouštět Havířov k tomu, v čem jsou dobří. A také se chceme se prezentovat rychlou a kombinační hrou," poodkryl plány svého týmu.

5. utkání finále 1. ligy mužů:

středa 19:00 Florbal Pegres Havířov - TJ SKV (MSH Havířov)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.