Starší žáci zakončili sezonu vítězně a vybojovali postup do 4. koše!

18. 4. 2018

Starší žáci

2 minuty čtení

Dva turnaje v řadě zůstali starší žáci neporažení, což jim vyneslo dva postupy za sebou. Dařilo se také béčku, které ze tří zápasů vybojovalo o víkendu dvě vítězství.

Áčko už na minulém turnaji po sérii tří výher vybojovalo postup do 5. koše. Nyní se stržům vedlo podobně. Nejprve ve skupině porazili Spartu 5:4 a Čelákovice 7:2. První místo ve skupině znamenalo boj o triumf na turnaji. Olymp Praha pak sokolové ve finále porazili 5:2.

„Šest výher v řadě, dva postupy za sebou a předání 4. koše pro příští sezonu zvládlo na jaře áčko stržů a na posledním turnaji zaválelo dvakrát vítězně i béčko. Nula trojkám přejeme hodně štěstí v dorostu a rodičům díky za podporu během celého roku,“ řekl po posledních zápasech trenér starších žáků Vilém "Vilas" Svoboda.

Výsledky starších žáků A:

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 2005 5:4
TJ SKV - Orka Čelákovice 7:2
TJ SKV - FBK Olymp Praha Zeus 5:2

Výseldky starších žáků B:

TJ SKV - Sport Eden Beroun 6:2
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín Pitbulláci 4:3
TJ SKV - Viking Group TJ Kobylisy B 4:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.