Víkendové menu: Vinohrady míří na Kladno, béčko čeká šlágr

8. 2. 2013

Klub

3 minuty čtení

Vinohradské áčko a další týmy mají před sebou důležitý víkend.

Po dlouhé šňůře porážek dokázalo mužské áčko na domácím hřišti dvakrát zvítězit a tři kola před koncem se velmi přiblížilo jistotě play off. V sobotu je ale čeká velice těžký zápas na hřišti Kladna, které se momentálně nachází na sedmé příčce hned za SKV. Kladnu se přičetl bod za kontumační výhru s Havlíčkovým Brodem a na Vinohrady tak ztrácí jediný bod. Vinohrady tak nečeká vůbec nic lehkého a pokud chtějí pomýšlet na vítězství, budou muset předvést lepší výkon, než byl k vidění v utkání proti Havlíčkovu Brodu. Utkání začíná v sobotu v 17:30 v kladenské sportovní hale.
 
V domácí hale se přestaví ženy B, které se ještě chtějí poprat o postup. Ovšem na první Nymburk ztrácí deset bodů, což znamená, že by neměly ztratit už ani bod. V sobotu se sokolky poperou s týmem z Olympu a C týmem Bohemians.
 
Neděle bude patřit jen mužům B, kteří stejně jako rezerva žen mají cíl postoupit. Jenže muži jsou tomu výrazně blíže, protože po šestnácti kolech okupují první příčku a druhé Tago Mago na ně ztrácí jedenáct bodů. A právě první nedělní utkání bude hned šlágr kola, protože se spolu utkají první dva týmy. Sokolové však nesmějí podcenit ani druhý zápas s Ovocnými Bázemi.
 
O víkendu se rovněž představí oba týmy starších žáků. Zápasy dorostenců byly vzhledem k jarním prázdninám odloženy.
 

Sobota 9. 2. 2013:

Muži A:
17:30 TJ SKV-FBC Kladno (BIOS Kladno)
 
Ženy B:
11:20 TJ SKV- FBK Olymp Praha (Vinohrady)
17:10 TJ SKV- Fbš Bohemians C (Vinohrady)
 
Starší žáci A:
9:40 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 (Čakovice)
12:20 TJ SKV - Black Angels (Čakovice)
+ zápas o umístění
 

Neděle 10. 2. 2013:

Muži B:
9:00 TJ SKV - FBC Tago Mago (Vinohrady)
15:00 TJ SKV - FKÚ Ovocné Báze (Vinohrady)
 
Starší žáci B:
10:20 TJ SKV - Florbal Team Nebušice (Neratovice)
11:40 TJ SKV - Sport Eden Beroun (Neratovice)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.