Shrnutí víkendu: Céčko vybojovalo záchranu v regionální lize!

3. 5. 2018

Klub

2 minuty čtení

Dvě výhry, posun na devátou příčku a záchrana v regionální lize. Vinohradské céčko tak bude i v příští sezoně hrát pátou nejvyšší soutěž.

Na poslední turnaj C týmu vyrazila solidně posílená sestava. Ze soupisky áčka dorazili Jakub Pecha a Dominik Záň, z béčka Petr Blažej a Boleslav Kytka a tým doplnili také junioři Hájek, Máca, Otta a Zelený.

První třetina zápasu s Kubánským Klanem sokolům vyšla velmi dobře a bylo z toho vedení 3:1. Ačkoliv soupeř pak duel dokázal zdramatizovat, triumf už si Vinohradští vzít nenechali a po výhře 6:4 se mohli radovat z udržení v lize.

O víkendu hrály také ženy C a starší žákyně. Ženské céčko dokázalo ze dvou zápasů vybojovat tři body a v tabulce 3. ligy nakonec obsadilo šestou příčku. Slušně se dařilo i starším žákyním, které vyhrály dvě ze tří utkání.

VÍKENDOVÉ VÝSELDKY:

Muži C:
TJ SKV - IBK Kubánský Klan 6:4
TJ SKV - Hlásná - DDM Praha 10 B 7:3

Ženy C:
TJ SKV - FBC Texas B 2:3
TJ SKV - Florbalová akademie MB-C-KPY 5:2 

Starší žákyně:
TJ SKV - Florbalová akademie MB 4:1
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 1:0
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 3:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.