Dívčí tým SKV ovládl Florbalové války v České Lípě!

14. 5. 2018

Klub

2 minuty čtení

Dívčímu celku Vinohrad se podařil velký úspěch! Na Florbalových válkách holky postoupily až do finále, ve kterém porazily Texas 5:2 a mohou se radovat se zisku trofeje!

Základ triumfu položily holky už ve skupině, ve které si z pěti zápasů připsaly tři výhry a dvě porážky. To bohatě stačilo na postup do play off. V semifinále na SKV čekala Jaroměř. Po výhře 3:1 následoval postup do odpoledního finále. V něm Sokol nastoupil proti Texasu a po parádní výhře 5:2 uzmul trofej.

„Berem pohár a jdem! Strži po výhře zasypali vítězný tým konfetami a Války jsou naše,“ řekl po vítězství trenér Vilém „Vilas“ Svoboda. Také zmiňovaní starší žáci se účastnili turnaje v České Lípě, ale bilance tří výher a tří proher těsně nestačila na postup ze skupiny. Oběma týmům a především vítězným dívkám gratulujeme ke skvělé reprezentaci klubu!

Výsledky dívčího týmu:

Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa white 8:2
semifinále: Jaroměř - Sokol Královské Vinohrady 1:3
finále: FBC Texas - Sokol Královské Vinohrady 2:5

Výsledky starších žáků:

Sokol Královské Vinohrady - SK Štětí 9:10
DDM Teplice - Sokol Královské Vinohrady 6:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.