SKVělý den už tuto neděli!

6. 6. 2018

Klub

2 minuty čtení

Už brzy se všichni příznivci a členové klubu dočkají oblíbené akce! SKVělý den je totiž na programu již tuto neděli 10. června od 9 hodin. Program tradičně vyplní turnaj smíšených týmů.

SKVělý den se bude letos konat už podeváté a opět nebude nouze o zábavu. Každý účastník bude mít příležitost vyfotit se s pohárem pro vítěze 1. ligy, který letos ukořistili hráči mužského áčka a vybojovali si tak po letech návrat do superligy.

K dispozici by měl být také měřič rychlosti střelby, a proto si budou návštěvníci moci otestovat, jak rychle jimi vypálený míček sviští. No a jako vždy nebude chybět hodně občerstvení - sladkosti, dortíky, ale i spousta ovoce.

Od rána do odpoledních hodin se uskuteční tradiční turnaj smíšených týmů. Jednotlivá družstva budou složená z hráčů a hráček všech věkových kategorií. Do hry se samozřejmě mohou zapojit i rodiče a ostatní příznivci klubu. Všichni jsou rovněž zváni do hlediště, aby SKVělému dni vytvořili pěknou kulisu.

Na co se tedy těšit?

  • Tradiční turnaj smíšených družstev
  • Pohár pro vítěze 1. ligy
  • Měření rychlosti střelby - kdo bude vinohradský Al MacInnis?
  • Spousta dobrot (nebude chybět ani "Kapiho ovocný svět")

 

Těšíme se na vás!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.