Rieger aréna bude hostit Sletový florbalový pohár!

8. 6. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Před chystaným XVI. všesokolským sletem se o víkendu 15. až 17. června ve vinohradské sokolovně uskuteční Sletový florbalový pohár s mezinárodní účastí. Kromě domácího SKV a pardubického Sokola totiž dorazí také akademické reprezentace Česka a Slovenska.

Akademické národní týmy se budou připravovat na nadcházející světový šampionát, který se uskuteční na konci června v Polsku. V nominaci jsou například Jakub Gruber z mistrovské Mladé Boleslavi, Jakub Šárka z Bohemians, Adam Delong z Vítkovic nebo Marek Matejčík z Chodova.

První herní test před nadcházející superligovou sezonou očekávají také hráči domácího vinohradského celku. Poměření sil s Pardubicemi, které mají za sebou historickou sezonu v podobě postupu do play off, nebo s akademickými reprezentanty tak bude pro svěřence Michala Pazdery cenným testem.

Turnaj se bude hrát systémem každý s každým. První utkání je na programu v pátek večer. Dohráno bude v neděli ve večerních hodinách. Zápasy už se budou hrát podle nových pravidel platných od 1. 7. 2018. Hrací čas je tři krát dvacet minut.

Florbalové klání se uskuteční jen pár dní před XVI. všesokolským sletem, který Česká obec sokolská organizuje v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československa. Slet se bude konat v prvním červencovém týdnu v pražském Edenu.

Rozpis zápasů: 

pátek 19:00   TJ SKV - Sokol Pardubice
sobota 10:00 Sokol Pardubice - Slovensko
sobota 13:00 TJ SKV - Česká republika
sobota 18:00 Česká republika - Slovensko
neděle 14:00 TJ SKV - Slovensko
neděle 17:00 Sokol Pardubice - Česká republika

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.